Açık
 • EURO
 • DOLAR
RMoNs.gif B7yTL.gif

Yürek ısıtan görüntü !

İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, Kurşunlu Mahallesi’nde ikamet eden ve belediyenin temizlik personeline sürekli yardımda bulunan Durmuş Yalavaç isimli özel genci ziyaret etti.
GENEL - Ocak 27, 2021 12:44 pm A A

Kurşunlu Mahallesi’nin sevilen simalarından Durmuş Yalavaç yardımsever kişiliğiyle ön plana çıkmayı başardı. Mahallede herkesin yardımına koşmaya çalışan özel genç Durmuş Yalavaç, temizlik hususunda da belediye personeline defaatle yardım etti. Belediye temzilk personeli de Durmuş’a kendi çalışma kıyafetinden hediye etti.

VİRÜSÜ UNUTTU KIRAMADIM..
Bölgede bir takım ziyaretlerde bulunan İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban, sevilen genç Durmuş Yalavaç’ı evinde ziyaret etti ve ortaya güzel görüntüler çıktı. Ziyaret akabinde sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yapan Başkan Taban, “Durmuş, Kurşunlumuzun en sevilen isimlerinden ve aşırı yardımsever. Temizlikçi arkadaşlarımıza o kadar çok yardım ediyor ki, arkadaşlarımız ona belediyemizin montundan hediye etmişler. Ayrılırken Durmuş’u virüs bile durduramadı. Birden sarıldı, kıramadım” ifadelerini kullandı.

ResimLink - Resim Yükle

Bu haber 3340 kez okundu.
GENEL - 12:44 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı.
 • 02
  Chp Kadın Kolları Dünya Kadınlar Gününü Kutaldı !
  8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi kadın kolları Atatürk anıtı’na çelenk koydu.
 • 03
  Seyahat Yasağı Hakkında Açıklama
  Şehirlerarası seyahat yasağı hakkında son dakika açıklaması geldi.
 • 04
  Kadınların korona ilacı; nakış, makrome, resim
   Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük workshop etkinliğinde bir araya gelen kadınlar, sokağa çıkma kısıtlamaları, maske mesafe tedbirleri ve iş yerlerine uygulanan kısıtlamalar yüzünden ağırlıklı olarak evlerde geçirdikleri son bir yılın stresini punch nakışı ve makrome yaparak, kanvas tablo boyayarak attı.
 • 05
  ‘Mavi Bursa’ için yoğun mesai !
  Bursa Büyükşehir Belediyesi ekipleri, Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulu tarafından belirlenen kriterlere göre orta riskli sarı grupta yer alan Bursa’nın bir an önce mavi listeye girebilmesi için gece gündüz demeden dezenfeksiyon çalışmalarını sürdürüyor.