Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

YUSUF ZİYA GURURUMUZ OLDU

İnegölspor Genel Kaptanı Mustafa Arıcı, Altyapıdan yetişerek sezon başı A takıma dahil edilen Yusuf Ziya Gümüş’ün 2.Kez U19 Milli Takımı aday kadrosuna davet edildiğini söyledi.
GENEL - Giriş : 21.01.2023 19:46 - Güncellenme : 21.01.2023 19:46 A A

Yusuf Ziya Gümüş ile gurur duyduklarını ifade eden Arıcı, “Sezon başı A takıma dahil ettiğimiz Yusuf Ziya Gümüş, U19 Milli Takımının 4-12 Ocak 2023 tarihleri arasında Antalya’da yaptığı hazırlık kampının aday kadrosuna davet edilmişti. Yusuf kardeşimiz hazırlık maçında forma giyerek şehrimizi ve İnegölspor’umuzu başarılı bir şekilde temsil etmişti. Yusuf kardeşimiz yine milli takım aday kadrosuna davet edildi. Milli Takımımızın kamp tarihi önümüzdeki günler içinde açıklanacaktır. Bu gururu bizlere yaşattığı için oyuncumuza teşekkür ederiz. Ayrıca altyapı hocalarımıza da Yusuf gibi bir değeri A takımımıza kazandırdıkları için teşekkür ederiz. İnşallah altyapımızdan daha nice Yusuflar yetişecek ve İnegölspor’umuzun gururu olmaya devam edecekler. Yusuf kardeşimiz milli takımımızın, UEFA U19 Avrupa Futbol Şampiyonası Elit Tur’da İngiltere, İzlanda ve Macaristan ile yapacağı maçlarda da inşallah görev alarak bizleri gururlandırmaya devam eder. Yusuf kardeşimiz inşallah hem İnegölspor’umuza hem de milli takımlarımızın her branşına uzun yıllar başarılı bir şekilde hizmet edecek. Biz yönetim olarak Yusuf kardeşimize güveniyoruz ve başarılar diliyoruz.”

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 500 kez okundu.
GENEL - 7:46 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Yeni ustaları yetiştirecekler
  İMEP kapsamında usta öğreticilik kursunu tamamlayan 180 kursiyer, yeni ustalar yetiştirecek.
 • 02
  Şubat ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi
  İnegöl Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. 5 gündem maddesinin masaya yatırıldığı mecliste 2 madde komisyona havale edilirken 3 gündem maddesi oylanarak kabul edildi.
 • 03
  LPG’ye zam bekleniyor
  LPG’ye cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 7 kuruşluk zam bekleniyor.
 • 04
  Motorine bir indirim daha geliyor !
  Motorin fiyatlarına 2 Şubat Perşembe gece yarısından itibaren 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.
 • 05
  Erdoğan, EYT için tarih verdi
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar kapsamında emekliliğe hak kazanan vatandaşlarımıza, ilk aylıkları şubat ya da mart gibi bağlanabilir” açıklamasını yaptı.