16° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Zabıtalar Nöbette!

İnegöl Belediyesi’nin geçen hafta başalttığı Kuyumcular çarşısı içerisinde ”Motosiklet, bisiklet ve seyyar satıcıların girmesi yasaktır” dönemine zabıta ekiplerini nöbete geçirdi. Zabıta ekipleri kuyumcular çarşısı içerisinde  motosiklet, bisiklet ve seyyar satıcılara geçit vermezken titiz bir çalışma ile kural ihlalini önlemek için nöbet halindeler.  
GENEL - Mayıs 22, 2016 10:52 am A A

İnegöl Belediyesi’nin geçen hafta başalttığı Kuyumcular çarşısı içerisinde ”Motosiklet, bisiklet ve seyyar satıcıların girmesi yasaktır” dönemine zabıta ekiplerini nöbete geçirdi.

Zabıta ekipleri kuyumcular çarşısı içerisinde  motosiklet, bisiklet ve seyyar satıcılara geçit vermezken titiz bir çalışma ile kural ihlalini önlemek için nöbet halindeler.

13275513_1385577138125918_285265807_o

 


Bu haber 1230 kez okundu.
GENEL - 10:52 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Gece depremler peşpeşe geldi !
  Türkiye beşik gibi sallanmaya devam ediyor.
 • 02
  Dengesini kaybedip uçuruma düştü !
  Bursa’da, ailesiyle birlikte gezi amaçlı gittiği şelale yakınlarında dengesini kaybederek yaklaşık 10 metre yükseklikten yuvarlanan D.E. (44), AFAD ve JAK ekiplerince kurulan halatlı istasyon yardımıyla kurtarıldı. Hastaneye kaldırılan D.E.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
 • 03
  İnegöl’de korku dolu anlar !
  Mahmudiye Mahallesi Kısmet Sokak üzerinde bulunan mobilya fabrikasında henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı çıkan yangın, korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.
 • 04
  İnegöl’de son durum ne ?
  Alınan önlemlere, yapılan çağrılara rağmen, önüne bir türlü geçilemeyen korona virüs hızlı artışını İnegölde de sürdürüyor .
 • 05
  Araç sahiplerine müjdeli haber !
  Benzinin litre fiyatında gece yarısından geçerli olmak üzere 19 kuruş indirime gidilecek.