31° Açık
  • EURO
  • DOLAR
sikiş hikayeleri rokettube

Ziraat Odası’ndan Destek

İnegöl Ziraat Odası, ‘Formanı al takımına destek ol’ kampanyasına 21 forma alarak destek verdi.   Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulla başkanlığa yeniden seçilen Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri, İnegölspor tarafından başlatılan ‘Formanı al takımına destek ol’ kampanyasına 21 forma alarak destek verdiler. Ziraat Odası meclis salonunda yapılan toplantı öncesi […]
Spor - Mart 4, 2015 8:45 am A A

İnegöl Ziraat Odası, ‘Formanı al takımına destek ol’ kampanyasına 21 forma alarak destek verdi.

 

Geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulla başkanlığa yeniden seçilen Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri, İnegölspor tarafından başlatılan ‘Formanı al takımına destek ol’ kampanyasına 21 forma alarak destek verdiler.

Ziraat Odası meclis salonunda yapılan toplantı öncesi açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Sezai Çelik, “Ziraat Odası olarak yeni seçildik ve göreve geldik. Bugüne kadar hep ziraatla anıldık, ziraatla bilindik. Bugün de meclisteki arkadaşlarımızla hep beraber ilk toplantımızı yapıyoruz. İnegölspor’un başlatmış olduğu forma kampanyasını gazetede okumuştuk. Bu kampanyaya biz de Ziraat Odası olarak katılmak istedik. Bizim meclis 21 kişiden oluşuyor. 7 yönetim 14 meclis toplam 21 yöneticiyiz burada. Yönetimdeki arkadaşlarımızın her ay meclis toplantında 100 lira oturum ücreti alıyorlar. Biliyorsunuz bu belediyede de var, ticaret odasında da var her yerde var. Bu arkadaşlarımız da ‘Biz de 21 forma alalım 2 bin 100 lira İnegölspor’a katkımız olsun’ dediler. Hep beraber biz de taşın altına elimizi elimizden geldiğince sokmuş olduk. Hedefimiz şampiyonluk ancak şampiyonluğu kaçırsak bile Play-Off’tan inşallah çıkarız. 1997-1999 yılları arasında İnegölspor’un Genel Kaptanlığını yaptım. İnegölspor’un benim için çok önemli bir yeri vardır. Tüm İnegöl’ün İnegölspor’a sahip çıkmasını istiyoruz. Ben aynı zamanda İnegöl Bursaspor Taraftarlar Derneği’nde de başkanım. İnegölspor’umuz da bizim olmazsa olmazlarımızdan, İnegöl’ümüzün değeridir. Ama birçok insan bunun farkında değil. Herkesi İnegölspor’a destek olmaya davet ediyorum” dedi.

 

İNEGÖLSPOR HERKESİN TAKIMIDIR

Çelik’in ardından söz alan İnegölspor Teknik As Başkanı Ahmet Sütçü ise Ziraat Odası Başkan ve yöneticilerine teşekkür ederek, “Şampiyonluk yolunda kulübümüze maddi destek sağlamak adına başlattığımız kampanyamıza destek verdiğimiz için sizlere teşekkür ediyorum. İnegölspor’umuz her kesimin takımı. İş adamlarımızın yanı sıra odalarımız da bizlere desteklerini esirgemiyorlar. Ziraat Odası’nın da bizlere destek vermesi gerçekten takdire şayan bir hareket. Burada şunu görüyoruz, İnegölspor’a sadece işadamları destek vermiyor, çiftçiler de destek veriyor. Bu da İnegölspor’un herkesin takımı olduğunun bir kanıtı. Desteklerinizden dolayı yönetim kurulumuz adına tekrar teşekkür ediyorum” dedi..


Bu haber 1380 kez okundu.
Spor - 8:45 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

şanlıurfa araç kiralama