27° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Zirveyi kimseye bırakmıyor !

Bursa’nın tüm ilçe belediye başkanları arasında yapılan sosyal medya performans araştırmasında, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban Haziran ayı rakamlarıyla birinci oldu.
GENEL - Temmuz 3, 2020 10:25 pm A A

Teleskop App Sosyal Medya Araştırma Şirketi, Bursa ilçe belediye başkanlarının sosyal medya performansını araştırdı. Yapılan araştırmaya göre, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban Haziran ayı sosyal medya etkileşimiyle birinci oldu. Başkan Taban’ı Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ikincilikle, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da üçüncülükle takip etti.

Açıklanan rakamlara göre Alper Taban’ın Twitter etkileşim rakamı 28.810, Instagram etkileşim rakamı 218.162, facebook etkileşim rakamı ise 179.773 oldu. Toplamda 426.745’lik rakamla, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban Haziran ayı sosyal medya etkileşimlerinde zirveye oturdu.

Alper Taban’ı 148.067’lik toplam etkileşim rakamıyla Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz ve 137.728’lik toplam etkileşim rakamıyla Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar takip etti.


Bu haber 3260 kez okundu.
GENEL - 10:25 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Emniyet’ten gece kulüplerine baskın !
  İnegöl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler İnegöl’de faaliyet gösteren içkili restaurant ve gece kulüplerine baskın düzenledi.
 • 02
  Bireysel Çöp Konteyner Uygulaması Fatih Mahallesinde Devam Ediyor
  Daha temiz İnegöl hedefine emin adımlarla ilerleyen İnegöl Belediyesi, daha önce pilot bölgelerde denenen ve başarı ile sonuçlanan ‘Bireysel Çöp Konteyner’ ve geri dönüşüm kutusu dağıtımına Fatih Mahallesinde devam etti.
 • 03
  Toplu taşımada korona denetimi !
  Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleriyle birlikte koronavirüs ile mücadele kapsamında otobüs ve minibüslerde maske ve mesafe denetimleri gerçekleştirdi.
 • 04
  Bu ay maaşınız eksik yatacak !
  Milyonlarca çalışan bu ay maaşını eksik alacak. Asgari ücretle çalışanlar eylül ayında yüzde 20 gelir vergisi dilimine girecek.
 • 05
  Hareketli gece
  Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmalarına yönelik çalışma yapıldı.