seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

2023’TE ÜLKEMİZİ BAMBAŞKA BİR YERE TAŞIYACAĞIZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Malatya Çevre Yolu Açılış Töreninde konuştu. Erdoğan, ” Allah’ın izniyle 2023’te ülkemizi bambaşka bir yere taşıyacağız ” dedi.
EKONOMİ - Nisan 2, 2022 10:02 pm A A

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları şöyle;
“2023’TE ÜLKEMİZİ BAMBAŞKA BİR YERE TAŞIYACAĞIZ”
Baharın gelmesiyle işimizin daha da kolaylaşacağını umuyorum. Tarım, turizm ve inşaat sektörlerindeki hareketlenme, istihdamı olumlu yönde etkileyecektir. Türkiye bu yaz itibarıyla hem uluslararası alanda gücünü ve itibarını artırmış hem de içeride hayat pahalılığıyla mesafe katetmiş olarak yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla hedeflerine doğru daha hızlı adımlarla ilerlemeye başlayacaktır. Milletimden sabırlı olmasını, bize güvenmesini, sanayiciyse fabrikasına, tüccarsa pazarına, çiftçiyse toprağına, esnafsa tezgahına, çalışansa işine, öğrenciyse dersine, memursa vazifesine daha sıkı sarılmasını istiyorum. Rabbimiz bize insanın ancak çalıştığının karşılığı vardır buyuruyor. Hep birlikte daha çok çalışacağız, ülkemize daha güçlü şekilde sahip çıkacağız, birbirimize daha çok güveneceğiz ve Allah’ın izniyle 2023’te ülkemizi bambaşka bir yere taşıyacağız.
Malatya’dan da bu kritik dönemde farkını, liderliğini, gayretini, vefasını en üst seviyede göstermesini diliyorum. Bugüne bizi hiç yalnız bırakmayan Malatya’nın 2023’te çok daha güçlü şekilde bize yoldaş olmayı sürdüreceğine inanıyorum.
Tarım, turizm ve inşaat sektöründeki hareketlenme istihdamı olumlu etkileyecektir. Yatırım, istihdam, üretim, ihracat ve cari fazla hedeflerine doğru daha hızlı adımlarla ilerlemeye başlayacaktır. Milletimizden sabırlı olmasını istiyorum. Rabbimiz bize insanın ancak çalıştığının karşılığı vardır buyuruyor. Daha çok çalışacağız, birbirimize daha çok güveneceğiz, 2023’te ülkemizi dünyada bambaşka bir yere taşıyacağız. Malatya’nın 2023’te çok daha güçlü şekilde bize yoldaş olacağına yürekten inanıyorum.


Bu haber 610 kez okundu.
EKONOMİ - 10:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ