damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

25 Eylül 16:27 İnegöl’de Mevlid Kandili Çocuklarla Kutlandı

kemeravm.gif resim yükle

3 MAÇTA SADECE 1 PUAN

Giriş : 18.09.2023 17:58 - Güncellenme : 18.09.2023 17:58

İnegölspor geçtiğimiz Pazar günü deplasman da oynadığı maçta GMG Kastamonuspor’a 28 ve 31 dakikalarda kalesinde gördüğü gollerle 2-0 yenilerek, puansız evine dönmüş oldu. ligde oynadığı 3 maç sonrasında 2 yenilgi ve 1 beraberliğin ardından gurupta 1 puanla son sırada kendine yer bulan İnegölspor’da yapılan önemli transferlere rağmen gelecekle ilgili sıkıntılı süreç devam ediyor.

Sezona Erzincan yenilgisi ile başlangıç yapan İnegölspor, kendi sahasında Fethiye spor ile golsuz berabere kalarak önemli 2 puan kaybetmesi morallerin bozulmasına neden olan bu maçın ardından 3,Haftayı bay geçtikten sonra uzun süren hazırlanma döneminin ardından gidilen Kastamonu’da tüm hesaplar alınacak  puan veya puanlar sonrasında morallerin düzelmesi yönünde yapılmakta idi. Kaliteleri göz önünde tutularak transfer edilen oyuncuların diğer maçta yapamadıklarını bu maçta ortaya koyarak iyi bir sonuç alınacağı beklentisini arttırmış oldu.

Maçın her iki taraf açısından önemli olmasında Kastamonu takımının liderlik koltuğunu sürdürmesi açısından maçı kazanmak isteyen taraf olması, diğer tarafta ise üzerinde dolaşan kara bulutların dağılması için maçtan mutlaka puanla ayrılmak isteyen İnegölspor’un güçlü rakibi karşısında sahada yapması gereken iyi mücadele etmesi yönünde idi. Maçın ilk yarısının 28 ve 31 dakikalarında ev sahibi Kastamonu tarafından atılan 2 gol bir anda puan beklentilerini zora sokmuş oldu. Maçın ikinci yarısında 2 gollük farka razı olan Kastamonu takımı karşısında golü bulacak beceriden yoksun olan taraf İnegölspor olunca ister istemez yenilgiye razı olmak zorunda kalınmış oldu. Bu sonuçla İnegölspor  gol atamadığı  3 maç sonunda 2 yenilgi ve bir beraberlik sonrasında 1 puanda kalırken, haftayı 19.Sırada tamamlamış oldu.

Görünen köy kılavuz istemez. Gerek Erzincan maçında, gerekse Fethiye maçında ne oynadığını bilmeyen İnegölspor’un Kastamonu karşısında herhalde puan alması mücize olurdu. Nitekimde mucize gerçekleşmedi. Bu durumun yaşanmasında en önemli etken birçok işi iyi yapmaya çalışan yönetimin hoca konusundaki verdiği yanlış kararın etkisinin olduğunu söylemek istiyorum. Böyle pahalı ve iyi oyunculardan kurulu bir takım kuruyorsan, onları yönetecek  hocanın kalitesinin de iyi olması gerekiyor. Murat Yoldaş  ismi açıklandığı zaman ben dahil tüm İnegöl’deki spor severler tarafından  olumlu bakılmamasına rağmen, yönetimin kendini sıkıntıya sokacak böyle bir işi nasıl yaptığını anlamış değilim. Benim ve İnegöl’ün Murat Yoldaş ile hiçbir alıp veremediği yoktur. İyi bir insan olduğunu söyleyebilirim. Bu başka bir şey takım yönetmek başarılı olmak başka bir şey. Şu anda ortaya çıkan tabloda sergilenen futbol ve alınan sonuçları göz önünde bulundurursak Murat hoca bu takım için kesinlikle yeterli değildir. Fethiye ile içerde 0-0 kalınan maçın sonrasında Murat Yoldaş ile yolların ayrılması gerektiğini söylemiştim. Halen söylediğimin arkasındayım. 2 – 0 yenilgi ile biten Kastamonuspor maçında takımını desteklemeye giden taraftarlar Murat Yoldaş’ın istifasını istemelerini yönetiminde duyduğuna inanıyorum. Karar Başkan Osman Sevim ve yönetim kuruluna ait.

Yazımın sonunda güzel bir yaşanan gelişmeyi paylaşmak istiyorum. Takımlarını desteklemek için İnegöl’den Kastamonu’ya giden 100’e yakın taraftarın, rakip taraftar tarafından çiçekle karşılanması, birbirlerine başarı dileklerinde bulunması futbol adına böyle özlem duyduğumuz güzelliklerin yaşanması sevindirici bir durum. Türbinlerde ortaya çıkan kardeşlik dostluk havası maçın başından sonuna kadar devam etmesini sağlayan gerek Kastomonu taraftarlarını, gerekse İnegölspor’lu taraftarları kutluyorum ve buradan alkışlıyorum.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu