damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

24 Eylül 12:55 Otobüs şarampole uçtu !

kemeravm.gif resim yükle

Ağaç yaşken eğilir !

Giriş : 12.09.2023 10:32 - Güncellenme : 12.09.2023 10:32

2023 – 2024 Eğitim Öğretim yılı başlangıcı nedeniyle yazılı bir açılama yayınlayan Ateş Karıcaları Gençlik Hareketi Deneği Başkanı Tarık Bostancı eğitimin insan ve toplum üzerindeki çok önemli olduğunu belirtti.

Bostancı yaptığı yazılı açıklamada ” Bir Çin Atasözü der ki,
“Bir yıl sonrasını düşünüyorsan tohum ek, on yıl sonrasını düşünüyorsan ağaç dik ama yüz yıl sonrasını düşünüyorsan insan yetiştir.
Atalarımız der ki : “Ağaç yaşken eğilir.”

Yaşadığımız hayatın en güzel mevsimidir gençlik. Eğer kıymeti bilinip İyilik, İlim, İrfan, Medeniyet, Kültür, Tarih, Sanat, Edebiyat vb. değerlerle donatılan her nesil muhakkak kendisi ve çevresi için faydalı olacaktır. Bizlerde Ateş Karıncaları Gençlik Derneği olarak amacımızı bu doğrultu üzere çalışmalar yapmak.

Her dönemin kendine has bir zorluğu olabilir. Özellikle teknoloji, dijitalleşme, Sosyal Medya gibi durumlar zamanımızda sağlıklı ve kontrollü bir şekilde yönetilmemesi hem aileleri Hem de toplumu zor durumda bırakan bir mesele haline gelmiş vaziyette… Bundan sebep Ateş Karıncaları olarak gençlerle sıksık bir araya gelmek ve hareket halinde olmak tercihimizdir. Önce ki haftalarda gençlerimizle birlikte doğa buluşmaları yaptık. Bu hafta sonu ise Gençlerle birlikte bisikletlerimizle şehir turu yaparak bir araya geldik. Maksadımız hem zihinde olmak Hem de birlikte hareket etmeyi sağlamak.

Teknolojinin esir ettiği,
Uyuşturucunun mahvettiği,
Sigara yaşının aşağılara çekildiği bir dönemde bizler gençlerimizle yüzerek, Doğa yürüyüşü yaparak, Spor faaliyetlerinde bulunarak, İlim ve Kültür çalışmalarının içine dahil ederek hem gençlerimizi doğa ile buluşturuyor hem de Büyük Medeniyetimizin izlerini takip etmeye çalışıyoruz.

Yaratıcısını bilen, Peygamberini tanıyan, İslam’ın emirlerine teslim olan, sürekli aktif ve hareket halinde olan gençlerden korkmaya gerek yok. Bilakis sahip çıkmak icap eder.
İdealist ve Medeniyetine bağlı fikirleri ile dikkat çeken mefkûre meraklısı bir gençlik ruhunu arzuluyoruz. Üstat Necip Fazıl’ın diliyle… “Gökleri çökertecek ve son moda kurbağa diliyle bütün “dikeyleri “yatay” hale getirecek bir çığlık kopararak “mukaddes emaneti ne yaptınız?” diye meydan yerine çıkacağı günü kollayan bir gençlik…
Dininin, dilinin beyninin, ilminin, ırzının, evinin, kininin, kalbinin davacısı bir gençlik…
Halka değil, Hakka inanan bir gençlik… Düsturuna hasret çeken, gerçek adâleti bu inanışta bulan ve halis hürriyeti Hakka kölelikte bilen bir gençlik.”

Bu anlayış ve azimle diyoruz ki
“ Ey Genç kardeşim eğer zamanın sorunlarını çözmek istiyorsan, ruhunun seni sıkmasından nefes alamıyorsan, tatlı bir yüz, güzel bir söz duymaya hasretsen “ sende gel katıl bize…Seninle yeniden çay koyup hayatı konuşalım, dünyayı tanıyalım, kardeş olalım ” dedi.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu