seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Ahmet Davutoğlu: Yüzükle çıkılan yolculuk hesabı imkansız servetlere dönüştü

Ahmet Davutoğlu, Haberler.com’un Youtube kanalında katıldığı programda siyasete giriş sürecini anlattı. Siyaset öyküsünü anlatan Davutoğlu, başbakanlık yaptığı dönem ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ilişkin önemli açıklamalar yaptı.
GENEL - Ocak 14, 2022 6:47 pm A A

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, katıldığı bir Youtube yayınında başbakan olduğu dönemden bahsederken o dönem aynı partide olduğu Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili eleştirilerde bulundu. Davutoğlu, Erdoğan’ın İstanbul’a adaylığı sırasında gösterdiği yüzüğe atıfta bulunarak “Yüzükle çıkılan yolculuk hesabı imkansız servetlere dönüştü” dedi.


Bu haber 460 kez okundu.
GENEL - 6:47 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Karneyi getiren tiyatro biletini kapıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatiline çıkan 4 yaş ve üzeri çocukları harika bir tiyatro oyunu ile ödüllendiriyor. Tayyare Kültür Merkezi’ne karnesini getiren çocuklar, Kırmızı Duvar adlı oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek.
 • 02
  Sezen Aksu’yu hedef alarak hilâfet çağrısı yapan imam hakkında suç duyurusu
  Bursa Mihraplı Camii’nde vaaz veren imam Halil Konakçı, Sezen Aksu’yu hedef alıp, hilafet çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun ile Başkan Yardımcısı Av. Aslı Evke Yetkin, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 03
  Eyt için masada hangi formüller var ?
  EYT için masada 5 formül olduğu ifade edilirken, Almanya ve Finlandiya modellerinin de seçenekler arasında olduğu aktarıldı
 • 04
  Erdoğan’dan Sezen Aksu’ya sert tepki !
  Camide cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sezen Aksu’nun beş yıl önce önce çıkan ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle başlayan tartışmaya dahil oldu oldu.
 • 05
  Dev firma üretime ara veriyor !
  Türkiye’nin otomotiv devi Oyak Renault’un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı.