-2° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

AK Gençlik’ten ‘özel’ ziyaretler

AK Parti İnegöl Gençlik Kolları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile ‘özel’ ziyaretler gerçekleştirdi.
GENEL - Giriş : 04.12.2022 13:49 - Güncellenme : 04.12.2022 13:49 A A

AK Parti İnegöl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Baştürk ve beraberindeki gençlik kolları görevlileri, Yenice Engelsiz Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi Müdürlüğü’nü ziyaret etti.

Bu ziyaretin akabinde ise AK Gençlik heyeti engelli gençlerini evlerinde ziyaret ederek, onlara çeşitli ikram ve hediyelerde bulundu.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan AK Parti İnegöl Gençlik Kolları Başkanı Ömer Faruk Baştürk, şu ifadeleri kullandı;

“3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeni ile arkadaşlarımız ile beraber özel kardeşlerimizi evlerinde ziyaret ettik. Farkında olmamız gereken en önemli noktalardan biri de her insanın bir engelli adayı olmasıdır. Kim nasıl, ne olacağını bilemiyoruz. Bu nedenle de onları sadece bugün değil her zaman hatırlamalı ve topluma katılımlarını desteklemeliyiz”

AK Parti hükümeti ile birlikte engelli bireylerin sesine kulak verildiğini ve önemli imtiyazlar tanındığını belirten Baştürk, sözlerini şu ifadelerle tamamladı;

“Engelli kardeşlerimiz AK Parti öncesinde evlerinden çıkmakta zorlanıyordu. Onları toplumdan soyutlamanın önüne de AK Parti geçti. Gerek çıkarılan yeni kanunlar, gerek yönetimlerde söz sahibi olmaları gibi bir çok konuda engelli kardeşlerimize hakları teslim edildi”

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 420 kez okundu.
GENEL - 1:49 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 02
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 03
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
 • 04
  Endonezya, Bursa’da tanıtılacak
  Endonezya Ankara Büyükelçiliği ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle düzenlenen Endonezya’dan bir kültür şenliği olan ‘Eve Yolculuk’ programı, 06 Şubat Pazartesi günü saat 19.00’da Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda yapılacak.
 • 05
  Büyükşehir’in ‘yeşil’ uygulamalarına 3 ödül
  Türkiye’de kayıp kaçakla mücadelede Türkiye’de ilk sırada yer alarak ‘verimlilik ödülü’ kazanan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yeşil’ uygulamalarına da 3 ödül birden geldi. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği ‘Plant Ödülleri 2022’ ödül töreninde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Park ve Rekreasyon Alanları Uygulamaları’, ‘Yeşil Şehir’ ve ‘Plant Özel’ olmak üzere 3 ayrı kategoride ödül aldı.