İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 10:02 İnegöl’de park halindeki araç yandı !

resim yükle resim yükle

AK Parti ile YRP arasında sürpriz görüşme!

Giriş : 01.02.2024 17:16 - Güncellenme : 01.02.2024 17:16

AK Parti ve Yeniden Refah Partisi heyetleri arasında sürpriz zirve. İki partinin heyetleri akşam yeniden bir araya gelecek. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan yarın yapması beklenen açıklaması da ertelendi. YRP’nin 31 Mart yerel seçimlerine yönelik yol haritası Fatih Erbakan tarafından pazartesi günü açıklanacak.

31 Mart seçimleri için partilerin yoğun trafiği devam ediyor. İstanbul başta olmak üzere diğer illerde Yeniden Refah Partisi ile AK Parti’nin ittifak yapıp yapmayacağı merak ediliyordu. Yarın Fatih Erbakan’ın açıklama yapması beklenirken sıcak bir gelişme yaşandı. AK Parti ve Yeniden Refah Partisi bu akşam bir kez daha bir araya geleceklerini duyurdu . Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın yarın yapması beklenen açıklaması da ertelendi. Erbakan, 31 Mart yerel seçimlerine yönelik yol haritasını pazartesi günü açıklayacak.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER