İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 10:02 İnegöl’de park halindeki araç yandı !

resim yükle resim yükle

Ak Parti’de isimler tek tek netleşiyor !

Giriş : 07.01.2024 02:47 - Güncellenme : 07.01.2024 02:47

Yerel seçimler öncesi en kritik eşiklerden biri olan aday belirleme sürecinde tüm partiler Ak Parti adaylarını merakla bekliyordu. Dün akşam saatlerinde belirlenen isimler telefonla aranarak bugün yapılacak aday tanıtım toplantısına davet edildi.

Ak Parti kulislerinden sızan son haberlere göre bir çok ilin adayının ismi netleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün İstanbul ve Bursa dahil 28 kentin adaylarını açıklayacak. İstanbul’da Murat Kurum’un aday gösterileceği öğrenilirken gelen son bilgilere göre Bursa, İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere çok sayıda ilde adaylar kesinleşti.

Bursa için Alinur Aktaş, İstanbul için Murat Kurum seçilirken Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bazı illerde daha adayları belli oldu. Muğla’da Prof. Dr. Aydın Ayaydın’ı, Gaziantep’de Fatma Şahin’i, Konya’da İbrahim Altay’ı, Ankara’da Turgut Altınok’u, Adana’da Halil Nacar’ı, Antalya’da Hakan Tütüncü’yü, Sakarya’da Rıdvan Duran’ı, İzmir’de Hamza Dağ’ı, Mardin’de Veysi Şahin, Aydın’da Mustafa Savaş’ı, Erzurum’da Mehmet Sekmen, Balıkesir’de Yücel Yılmaz’ı, Hatay’da Mehmet Öntürk’ü, Denizli’de Osman Zolan’ı, Elazığ’da Şahin Şerifoğulları’nı, Trabzon’da Murat Zorluoğlu yeniden gösterme kararı aldı.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER