-1° Hafif kar yağışlı
 • EURO
 • DOLAR

Akrabalarının evine girip altınlarını çaldılar !

Bursa’nın Orhangazi ilçesinde yaklaşık 1 yıl önce meydana gelen hırsızlık olayında, jandarma ekiplerinin araştırmaları sonucu 2 şahıs gözaltına alındı. Hırsızlık şüphelisi şahısların, mağdur kişinin yakını oldukları tespit edildi.
3. Sayfa - Giriş : 06.01.2023 10:53 - Güncellenme : 06.01.2023 10:53 A A

Orhangazi’de ikamet eden A.D.K. isimli şahsın geçtiğimiz 2022 yılının ocak ayında evinden altınları çalındı. Şahıs hastanede yatarken gerçekleştirilen hırsızlık olayında jandarma ekiplerinin dikkatini evin dağıtılmadığı çekti. 1 yıl süren çalışmalar sonucunda A.D.K’nın evine en son U.B. ve B.B. isimli şahısların girdiği ve A.D.K.’nın bundan bilgisinin olduğu tespit edildi.

İki şahsın banka ve kredi kartı hareketleri jandarma ekiplerince incelendi. Şahısların gelirlerinden fazla miktarda hesap hareketinin olduğu belirlendi. U.B. ve B.B. jandarma ekiplerince gözaltına alındı.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 470 kez okundu.
3. Sayfa - 10:53 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Ankara’dan İnegöl anketi!
  Ankara merkezli anket firması İnegöllüleri arayarak Milletvekilliği için öne çıkan isimler hakkında bilgi topluyor.
 • 02
  Ak Parti’de liste çalışması başladı
  AK Parti’de her seçim olduğu gibi bu seçimde de mevcut milletvekillerinin en az yüzde 50’sinin liste dışı kalması bekleniyor. Erdoğan’ın özellikle teşkilatla problemi olan, aynı il içinde diğer milletvekilleri ile sıkıntı yaşayan isimlerin üzerini çizmesi bekleniyor.
 • 03
  Son haftaya kadar mücadelemizi sürdüreceğiz !
  İnegöl’ün Bal ligi temsilcilerinden Doğugücü sezonun ikinci yarısına muhteşem bir başlangıç yaptı.
 • 04
  Mustafa Destici’nin acı günü !.
  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı,  Mustafa Destici’nin babası Ali İhsan Destici, Eskişehir Şehir Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.
 • 05
  Minik Aşçıların Ellerinden ”İnegöl Köfteli Pizza”
  İnegöl Belediyesi, İnegöllü çocukların yarıyıl tatilini renklendiren etkinlik düzenleyerek 6-9 yaş aralığındaki çocukları anneleriyle birlikte İnegöl Köfteli Pizza yapmaları için Gastro İnegöl Mutfağında buluşturdu.