seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

AKŞENER’DEN FLAŞ AÇIKLAMALAR

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, canlı yayında Kilis’te açıklamalarda bulundu.
EKONOMİ - Aralık 17, 2021 11:31 pm A A

Faiz indirimi ve asgari ücret konusunda değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Emekliler kan ağlıyor. Bin 600 lira emekli maaşı alan vatandaşlarımız var. Uzun bir zamandır emekli maaşlarının tümünün en az asgari ücrete denk olması gerektiğini ifade ettik.

 

Biz asgari ücret ile ilgili olarak 4 bin lira artı 500 lira işverene kaynak desteği önermiştik. Bugün 4250 lira asgari ücret açıklandı. 450 lira da destek açıklandı. Demek ki muhalefete kulak vermek herkesin işine yarıyormuş. İYİ Parti olarak iktidar ve muhalefet tanımını şöyle yapıyoruz. Seçim olur seçmenler oy kullanır. O oyların sonucunda sandıklar açılır bir siyasi parti ya da birkaç siyasi parti iktidar olur. Seçmen iktidara sen bizi yöneteceksin, hizmet edeceksin der. Muhalefetede sen de bizim avukatımız olacaksın der.” diye konuştu.

15 GÜNDÜR YEMEK PİŞİREMEDİM DEDİ

Uzun zamandır Türkiye’de kutuplaşan bir siyaset anlayışının hakim olduğunu kaydeden Akşener, “İnandığımız şeyleri seçmenin dikkatine sunmaya gayret ettik. Esnaflar Türkiye’de ekonominin bel kemiğidir. Esnafın sesi uzun süredir duyulmadığı için esnaf üzerinden hem çiftçiyi hem de üreticiyi dinleme fırsatı bulduk. AKP yöneticileri her ne kadar bu ülkede aç insan yok dese de kadınlarımız kulağıma 15 gündür yemek pişirmedim dedi. Siftah yapmamış esnaf sayısı her geçen gün artıyor. İşsiz genç sayısını izah etmek mümkün değil. Kayırmacılığın geldiği nokta hatsafada.  Kayırmanın olduğu sistemde tüm vatandaşlarımız ağlıyor” diye konuştu.


Bu haber 500 kez okundu.
EKONOMİ - 11:31 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Memleket Partisi istifa depremi yaşıyor !
  Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi, partisindeki görevlerinden istifa ettiğini duyurmuştu.
 • 02
  Acı haber geldi !
  Yaklaşık 1 hafta önce annesine not bırakarak ortadan kaybolan Hayriye Ulusoy’un cansız bedeni Kapulukaya baraj göletinde bulundu.
 • 03
  Akaryakıtı en ucuz kullanan 3.ülkeyiz !
  Enerji Bakanı Fatih Dönmez: “Benzini en ucuz kullanan ülkeyiz. Avrupa’da ortalama 26 lira. Türkiye’nin iki katına yakın.”
 • 04
  Göçük altında feci ölüm !
  Bursa’da maden çalışmaları esnasında meydana gelen göçük sonucu genç mühendis hayatını kaybetti.
 • 05
  Bursa için gönüller bir oldu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Mahalle Gönüllülüğü’ projesine katılarak birçok kamu hizmetinde gönüllü olarak görev alan vatandaşlar, projenin birinci yılını Fettah Can konseri ile kutladı.