İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Şubat 21:06 Korkunç cinayet; 3 ölü !

resim yükle resim yükle

Alper Taban’a destek açıklamaları peş peşe geldi

Giriş : 02.02.2024 11:07 - Güncellenme : 02.02.2024 11:07

Ak Parti’den yapılan İnegöl Belediye Başkan adayımız Alper Taban açıklaması sonrası aday adayları Bülent Temelli ve Rıdvan Kocağa’dan destek açıklamaları peş peşe geldi.

Ak Parti Belediye Başkan aday adayı Bülent Temelli kendi sostal medyasından yaptığı açıklamada ;
Sevgili hemşehrim,
“Sevdamız İnegöl” diyerek çıktığımız İnegöl Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecimiz sona erdi. Bu süre içerisinde desteklerini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyor, vermiş olduğumuz olası rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum.
Bu güzel hizmet yarışı ve parti içi tatlı rekabetin sonucunda, belediye başkanımız değerli kardeşim, dava arkadaşım Alper TABAN yeni dönem için tekrar Ak Parti’mizden Cumhur İttifakı İnegöl Belediye Başkan Adayı olmuştur. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonrada İnegöl’ümüz için aynı şevk ve heyecanla çalışıp başarılı olacağı inancıyla kendisine muvaffakiyetler diliyorum.
Bülent TEMELLİ ” dedi.
Rıdvan Kocaağa ise yaptığı açıklamada ;
31 Mart 2024 seçimleri hasebiyle yarimiz, yarınımız AK Partimizden İnegöl Belediye Başkan aday adaylığı için yola çıktım. Bu kutlu yolda attığım her adımda tek hedefim ak davamızın himayesi altında şehrimize en iyi hizmetleri sunarak bayrağımızı yükseklerde dalgalandırabilmek gayesiydi.
Sahada gerek vatandaşlarımız gerekse partimizin neferi, dava kardeşlerimden almış olduğum olumlu dönüşler çalışma azmimi yoğun bir şekilde arttırdı.
Sonuç itibari ile gelmiş olduğumuz yoğun ve onurlu sürecin sonunda genel merkezimizin ve Parti büyüklerimizin teveccühleriyle, dört buçuk yıl birlikte çalışma fırsatı elde ettiğim değerli belediye Başkanım Alper Taban tekrardan aday gösterildi. Bu vesile ile kendilerine ve tekraren Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen değerli büyüğümüz, kıymetli Başkanımız Alinur Aktaş‘a çıktıkları bu yolda başarılar diliyorum.
Şunu da belirtmeliyim ki bizler de hem partimizin hem değerli başkanlarımızın en yüksek oy oranına ulaşmaları adına için elimizden gelenin en iyisini yapacağız ve kendilerine tekrardan İnegöl’ümüze de Bursa’mıza da hizmet etmeleri noktasında aracı olacağız.
Şahsım adına AK Partinin, davamızın bir neferi olarak sahada elimizden gelen tüm gayreti göstererek canla başla çalışıp Türkiye yüzyılının mimarı değerli Cumhurbaşkanımızın davasını daha yukarılara çıkarmak için çalışacağım.
“Güçlü bir Türkiye için birlikte yürüyecek çok yolumuz var.”
Saygı ve muhabbetlerimle…
RIDVAN KOCAAĞA ” dedi.
kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER