seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Alternatifler çoğaltılmalı !

Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı İlhan Baykan, Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ile Ağaç İşleri çıkışını bağlayan kavşakta başlayan çalışmanın kazaları önleyeceğini, ancak trafik yükünü artıracağını söyledi.
GENEL - Ocak 4, 2022 4:13 pm A A

Çok sayıda maddi hasarlı ve yaralamalı trafik kazasının meydana geldiği Ertuğrulgazi Mobilyacılar Caddesi ile Ağaç İşleri çıkışını bağlayan kavşakta akıllı kavşak uygulaması için çalışmaların başlamasını olumlu bulduğunu söyleyen Baykan, “Yıllardır Ertuğrulgazi Caddesi’nin kronik bir sorunu haline gelmiş kavşak ile alakalı çalışmaların başlaması cadde esnafı gibi bizleri de mutlu etti. Geçte olsa esnafın ve vatandaşın sorun yaşadığı kavşakta başlatılan çalışma için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.
Baykan açıklamasında şu ifadeleri kullandı;
KAZALARI ÖNLEYECEK ANCAK TRAFİK YOĞUNLUĞU ARTACAK
“Yapılan çalışma cadde üzerinde meydana gelen kazaları önleyecektir. Ancak ön görülen sinyalizasyon ve akıllı kavşak uygulaması bu noktada özellikle sabah ve akşam saatlerinde ciddi bir trafik yoğunluğuna neden olacak. Buda yapılan çalışmanın uzun ömürlü olmayacağını ve kısa bir süre sonra yeni bir çalışmaya ihtiyaç duyulacağını gösteriyor. Artık, yap olmadı, boz yeniden yap, anlayışından vazgeçerek kalıcı çözümler üretmek gerekiyor.”
AKLA İLK GELEN SİNYALİZASYON
“Son yıllarda şehrimizde hangi kavşak üzerinde sorun tespit edilse, hemen yerine sinyalizasyon ve akıllı kavşak uygulaması yapılıyor. Zaten trafik sıkıntısı olan bir şehirde bu kadar lambanın olması iyi değil. Akmayan trafiği iyice yavaşlatıyor. Ertuğrulgazi Caddesi üzerine sinyalizasyondan farklı bir uygulama yapılamaz mıydı? diye sormak istiyorum?.”
ALTERNATİF YOLLAR OLUŞTURULMALI
“Cadde üzerinde yapılan yeni çalışma ile trafikte yoğunluğun artacağı herkesçe biliniyor. Çalışmalar tamamlandıktan sonra özellikle Tandoğan Caddesi, Zafer Caddesi ve Ertuğrulgazi Caddeleri üzerinde uzun araç kuyrukları oluşacak. Bu yoğunluğu azalmak için Ağaç İşleri tarafından gelen araçlar için alternatif yollar oluşturulmalıdır.”
ÇEVREYOLU VE BURSA-ANKARA KARAYOLUNA ÇIKIŞLAR KOLAYLAŞTIRILMALI
“Ağaç işleri sanayisinin çevreyolu tarafından yola çıkış noktaları düzgün olmadığı için vatandaşlar bu güzergahı tercih etmiyor. Bu güzergâhı daha aktif hale getirmek için o bölgede çalışmalar yapılmalıdır. Ağaç İşleri sanayinin Bursa-Ankara karayolu çıkış tarafı da yola çıkışlarda sürücüler çok beklediği için tercih edilmiyor. Yine çevre yolunun Bursa-Ankara karayolunun çıkış noktasında bir kavşak olmaması ve şehir merkezine dönüşün olmaması bu güzergâhı kullanışsız hale getiriyor. Belirttiğimiz noktalarda yapılacak paralel çalışmalarla Ertuğrulgazi Caddesi ve Avarlar Kavşağındaki trafikte rahatlamış olacak. Biz yapılan çalışmanın hayırlı olmasını temenni ediyor ve alternatif yolların ivedilikle kazandırılmasını talep ediyoruz.”

 


Bu haber 620 kez okundu.
GENEL - 4:13 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ