seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Altın fiyatlarında yön ne olur ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı kararlar sonrası altın düşüşe geçti. Gün içinde 642 liraya kadar geriledi. Uzmanlar, yastık altındaki altınların teminat gösterildiği proje önerileriyle bu varlıkların sisteme kazandırılabileceğini söylüyor.
EKONOMİ - Aralık 21, 2021 7:59 pm A A

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomide verdiği müjdelerin ardından altın fiyatlarında aşağı yönlü hareket görüldü.

Dün 1000 liranın üzerine çıkan gram altın fiyatları düştü. Gün içinde 650 liranın altını gördü.

“Vatandaşlar geri çekilmeleri fırsat olarak değerlendirebilir”

Altın ve Para Piyasası Uzmanı İslam Memiş, “Fiyatlar gerilemeye devam edecek. Bu gerileme devam ettikçe de döviz borcu olanın, altın borcu olanın, düğün yapacak olan vatandaşlarımızın bu geri çekilmeleri bir fırsat olarak değerlendirmesi gerekiyor” dedi.

 


Bu haber 570 kez okundu.
EKONOMİ - 7:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Devlet Hastanesi’nde bir ilk !
  İnegöl Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde ilk kez Op. Dr. Özgür Çokünlü tarafından yapılan ”Kapalı Tip Varis” ameliyatı sonrası hasta evine uğurlandı.
 • 02
  Gençlere altın öğütler: Radarlarınız açık olsun
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir araya geldiği gençlere geleceğe dair öğütler verdi. Gençlere hedef ve hayallerine doğru durmadan koşmalarını öneren Başkan Aktaş, “Radarlarınız hep açık olsun. Hayatı iyi takip edin” dedi.
 • 03
  İnegöl’de Ayşe Taş İle Sanat Dolu Gece
  İnegöl Belediyesi, Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Ayşe Taş’ın sahne aldığı konser düzenledi.
 • 04
  Pandemi Küçük Fatma’yı Yazar Yaptı
  1’inci sınıftayken başlayan pandemi sürecinde okulundan ayrı kalan Hacer Salih Yıldız İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Fatma Dilruba Karataş, okul özlemini hayalleriyle süsleyip kitap yazmaya başladı. Türkiye’nin en küçük yazarlarından biri olan Fatma Dilruba Karataş’ı İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamında kabul ederek “Bıy Ailesi” isimli kitabı için gereken desteği vereceklerini söyledi.
 • 05
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.