seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Altın için bomba tahmin !

Altın fiyatları yukarı doğru ilerlemeye devam ederken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş Fed’in söylemlerinin önemli olduğuna dikkat çekerek yatırımcıları uyardı.
EKONOMİ - Aralık 16, 2021 11:35 pm A A

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş konuk olduğu programda piyasalara ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Dolar karşısında altın ve gümüş fiyatlarının ucuz olduğuna dikkat çeken Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş ons altın fiyatında yaşanan ciddi düşüş nedeniyle küresel çapta altın fiyatlarının aşağı yönlü hareket ettiğini vurguladı. Ülkemizde ise  dolar/TL rekoru nedeniyle gram altın fiyatının tarihi zirvesini sürekli yenilediğini söyleyen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş yatırımcıları uyardı.

İSLAM MEMİŞ’TEN VATANDAŞA CAN SİMİDİ: ALTINDA BU TUZAĞA DÜŞMEYİN!

Fed toplantısı sonrası altın fiyatı hakkında konuşan Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş altın almanın zor ve maliyetli olduğunu ifade etti. Yatırımcılara tavsiyelerde bulunan İslam Memiş önümüzdeki günlerde yeni direnç seviyelerini test edebileceğini söyledi.

“Yatırımcı öncelikle eski Türkiye ekonomisinin olmadığını kabullenmeli.” diyen Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, “Burada yapılması gereken tek şey varlıklara sahip çıkılması. Ama yeni yatırımcıların ‘nerden satarım, ne alırım da para kazanırım’ düşüncesi var. Ancak böyle piyasayı vatandaşların teknik olarak sürdürmesi ve uygulaması çok zor. Uzman bir destek almıyorsanız, ‘al-sat yapma’ düşüncesinin çok büyük bir yanlış olduğunu düşünüyorum. Yatırımcılar her zaman uzan vadeli yatırımcı olmak, birikimlerini koruyarak yola devam etmek zorundalar. Bu saatten sonra 800 liradan gram altın alırım 900 liradan satarım. Bunlar tamamen riskli” tahminide bulundu.

Milli Gazete


Bu haber 920 kez okundu.
EKONOMİ - 11:35 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ