seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

15° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
resim yükle

ALTINA DÜŞÜŞ BASKISI GELEBİLİR !

Altın fiyatı bayramda kaç lira oldu? Çeyrek altın alınır mı? Dolar ve altın düşecek mi? Teknik uzmandan altın ve dolar yorumu geldi.
EKONOMİ - Temmuz 20, 2021 5:21 pm A A

Altın ve dolar Kurban Bayramının ilk gününde yatay seyretti. Gram altın 499 liradan satılırken, dolar kuru 8 lira 54 kuruş seviyesinde yer aldı. Altın fiyatlarındak dalgalı seyri normal karşılayan uzmanlar, iniş ve çıkışların süreceğini öngörüyor. Altın fiyatlarındaki durgunluk altın ürünlerine şu şekilde yansıdı. Çeyrek altın 825 liradan satılırken, Cumhuriyet altını 3 bin 361 liradan, 22 ayar bileziğin gram fiyatı 457 liradan, 18 gram altın altın 92 liradan ve 14 ayar gram altın ise 292 liradan seyretti. Gümüşün gram fiyatı ise 6 lira 90 kuruşa kadar geriledi.

TEKNİK UZMAN: ALTINA DÜŞÜŞ BASKISI GELEBİLİR
Altın ve dolar hakkında bir analiz paylaşan Piyasa analisti Eren Şengezer, ” Dolar güvenli liman akışlarından yararlanmaya devam ederse XAU/USD yakın vadede yenilenen düşüş baskısı altına girebilir. Altın grafiği, Göreceli Güç Endeksi göstergesi 50 civarında tutunarak toparlanmanın ivme kazanmakta zorlandığını gösteriyor. Analiste göre aşağı yönde, ilk destek 1.793 dolar (100 günlük basit hareketli ortalama ve öncesinde 1.800 dolar (psikolojik seviye, Fibonacci Nisan-Haziran yükseliş trendinin %50 geri çekilmesi) seviyesinde bulunuyor. İkinci seviyenin altında bir günlük kapanış, 1.770 dolara doğru ek kayıplar için kapıyı açabilir” iddiasında bulundu

EKONOMİ - 5:21 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ