damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

24 Eylül 12:55 Otobüs şarampole uçtu !

kemeravm.gif resim yükle

Altını olanlar dikkat !sakın bunu yapmayın ..

Giriş : 14.08.2023 17:02 - Güncellenme : 14.08.2023 17:02

Altın ve dolar sahiplerini ilgilendiren önemli bir uyarı ekonomist Ramazan Kurtoğlu tarafından yapıldı. Yapılan bu uyarıyla birlikte yatırımcılara önemli bir çağrıda bulunuldu.

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi olan Ramazan Kurtoğlu, altın ve dolar sahiplerini borçlanmama konusunda uyardı. Kurtoğlu, sosyal medya platformları üzerinden yaptığı açıklamada, “Kesinlikle bankalardan kredi çekerek veya çevrenizden altın veya döviz borcu alarak ev, araba gibi herhangi bir şey almayın” şeklinde ifadeler kullandı.

Fiziki Altın Alımında Dikkat!

Ramazan Kurtoğlu, altın yatırımcılarına bir diğer uyarıda daha bulundu. Fiziki altın alımıyla ilgili olarak da önerilerde bulunan Kurtoğlu, “Altın alımında borçlanmaktan kaçının. Kişisel mali durumunuzu göz önünde bulundurarak, birikimlerinizi doğru değerlendirin” dedi.

Altın ve Dolar Borcu Riskli Olabilir

Ekonomist Ramazan Kurtoğlu’nun uyarısının altında yatan önemli bir gerçek var: Altın ve dolar borcu riskli olabilir. Kurtoğlu, uzun süredir altın fiyatlarındaki artışa dikkat çekerek, vatandaşların ellerinde bulunan altın ve doları korumaları gerektiğini vurguladı. Aynı zamanda, bu değerli varlıklarla borçlanmanın risklerini özellikle vurguladı.

Ekonomist Yorumları Yatırımcılar İçin Önemli

Yatırımcılar, altın, dolar ve borsa gibi yatırım araçlarının yanı sıra ünlü ekonomistlerin görüşlerine de büyük bir ilgi gösteriyorlar. Ramazan Kurtoğlu gibi deneyimli ekonomistlerin analizleri, yatırımcıların kararlarını etkileyebilir. Bu nedenle, ekonomistlerin önerilerini yakından takip etmek yatırımcılar için faydalı olabilir.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu