seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Altın’ın freni patladı !

Çeyrek altın fiyatlarının 1.350 lira seviyelerine gelmesiyle birlikte, İnegöl’de cemiyetlerin yeni gözdesi 0.50 gram altın oldu.
EKONOMİ - Aralık 13, 2021 3:02 pm A A

Düğün ve cemiyetlerin gözdesi çeyrek altın artık hediye için lüks oldu. İnegöl Sarraflar Çarşısı’na cemiyet için hediyelik almaya gelen vatandaşlar 0.50 grama yöneldi.

İnegöl Kuyumcular Derneği Başkanı Kani Kont konu ile alakalı, “Bu dönemde satıştan çok alım yaptık. Çeyrek altın artık hediyelik olmaktan çıktı. Vatandaş 0.50 grama yöneliyor. Fiyatlar artmaya devam ederse 0.25 hediyelik olarak konuşulmaya başlanacak. Çok zor bir süreçten geçiyoruz. Artışlar kuyumcuların işlerini de olumsuz anlamda etkiledi.” dedi.

İnegöl Sarraflar Çarşısı’nda güncel fiyatlar şu şekilde;

0.25: 200 TL
0.50: 400 TL
Çeyrek: 1350 TL
Yarım: 2725 TL
Cumhuriyet: 5530 TL
22 Ayar Bilezik Gramı: 795 TL


Bu haber 590 kez okundu.
EKONOMİ - 3:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl Devlet Hastanesi’nde bir ilk !
  İnegöl Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde ilk kez Op. Dr. Özgür Çokünlü tarafından yapılan ”Kapalı Tip Varis” ameliyatı sonrası hasta evine uğurlandı.
 • 02
  Gençlere altın öğütler: Radarlarınız açık olsun
  Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir araya geldiği gençlere geleceğe dair öğütler verdi. Gençlere hedef ve hayallerine doğru durmadan koşmalarını öneren Başkan Aktaş, “Radarlarınız hep açık olsun. Hayatı iyi takip edin” dedi.
 • 03
  İnegöl’de Ayşe Taş İle Sanat Dolu Gece
  İnegöl Belediyesi, Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Ayşe Taş’ın sahne aldığı konser düzenledi.
 • 04
  Pandemi Küçük Fatma’yı Yazar Yaptı
  1’inci sınıftayken başlayan pandemi sürecinde okulundan ayrı kalan Hacer Salih Yıldız İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Fatma Dilruba Karataş, okul özlemini hayalleriyle süsleyip kitap yazmaya başladı. Türkiye’nin en küçük yazarlarından biri olan Fatma Dilruba Karataş’ı İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamında kabul ederek “Bıy Ailesi” isimli kitabı için gereken desteği vereceklerini söyledi.
 • 05
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.