Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Aracını bırakıp kaçtı !

Atatürk Bulvarı üzerinde emniyet ekipleri tarafından yapılan uygulamada kural tanımaz sürücülüre ceza kesildi. Alkollü bir sürücü ise aracını bırakıp kaçtı.
3. Sayfa - Giriş : 16.01.2023 11:54 - Güncellenme : 16.01.2023 11:54 A A

Edinilen bilgilere göre emniyet ekipleri gece saatlerinde Atatürk Bulvarı’nda denetim gerçekleştirdi. Durdurulan sürücülere alkol ve evrak kontrolü yapıldı. Kurallara uymayan sürücülere cezai işlem uygulandı.

Denetimi gören 16 ASK 660 plakalı aracın sürücüsü ise aracı bırakarak kaçtı. Yapılan incelemelerde araçta muayene olmadığı belirlendi. O esnada kaçan sürücü tekrardan aracın yanına geldi. Polis ekipleri alkolmetreye üflettiğinde 50 promil alkollü çıktı. Evrak eksikliğinden 4 bin lira ceza kesilirken sürücünün de 6 ay ehliyetine el konuldu.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 440 kez okundu.
3. Sayfa - 11:54 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Şubat ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi
  İnegöl Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. 5 gündem maddesinin masaya yatırıldığı mecliste 2 madde komisyona havale edilirken 3 gündem maddesi oylanarak kabul edildi.
 • 02
  LPG’ye zam bekleniyor
  LPG’ye cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 7 kuruşluk zam bekleniyor.
 • 03
  Motorine bir indirim daha geliyor !
  Motorin fiyatlarına 2 Şubat Perşembe gece yarısından itibaren 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.
 • 04
  Erdoğan, EYT için tarih verdi
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar kapsamında emekliliğe hak kazanan vatandaşlarımıza, ilk aylıkları şubat ya da mart gibi bağlanabilir” açıklamasını yaptı.
 • 05
  Şeker fiyatları son 6 yılın zirvesinde
  Emtia piyasası, bugün negatif bir yönde güne başladı. Şeker fiyatı 0,2166 dolar ile Kasım 2016’dan bu güne en yüksek seviyeyi gördü.