İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 11:48 İNEGÖLSPOR TESİSLERİNE KURULAN ELEKTRİKLİ ŞARJ İSTASYONU FAALİYETE GEÇTİ

resim yükle resim yükle

Artık o araçlar muayeneye alınmayacak

Giriş : 13.01.2024 12:43 - Güncellenme : 13.01.2024 12:43

TÜVTÜRK, trafiğe kayıtlı milyonlarca aracın muayene süreçlerini daha düzenli hale getirmek amacıyla randevusuz muayene uygulamasını sonlandırdı.

Milyonlarca araç sahibini ilgilendiren flaş gelişme! TÜVTÜRK trafiğe kayıtlı tüm araçlar için harekete geçti. TÜVTÜRK muayenede artık bir dönem son verdi. TÜVTÜRK, trafiğe kayıtlı milyonlarca aracın muayene süreçlerini daha düzenli hale getirmek amacıyla randevusuz muayene uygulamasını sonlandırdı. Artık araç sahipleri, resmi internet sitesi üzerinden muayene randevusu almak zorundalar.

TÜVTÜRK’TE SİSTEM DEĞİŞTİ

TÜVTÜRK istasyonlarında hayata geçirilen bu yeni uygulama ile randevusuz araç muayeneleri yapılmayacak ve bu değişiklikle muayene süreçleri daha sistemli bir şekilde yönetilecek. Araç sahipleri, TÜVTÜRK’ün resmi internet sitesini ziyaret ederek, gezici istasyonların faaliyet gösterdiği illeri ve ilçeleri öğrenebilecek. Uygun tarihleri kontrol ederek bu tarihler için randevu alabilecekler. İnternet üzerinden alınan randevular sayesinde sürücüler, belirledikleri gün ve saatte araçlarını muayeneye sokabilecekler.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER