17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
ResimLink - Resim Yükle

Asgari ücret, 300$’ın altına düştü !

Merkez Bankasının faiz kararını açıklamasının ardından asgari ücret 300 doların altına düştü.
EKONOMİ - Eylül 22, 2022 8:05 pm A A

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı.100 baz puan indirime giden Merkez Bankası , faizi yüzde 12 seviyesine çekti. Kararın açıklamasının ardından dolar 18,42’tlye çıktı.

Merkez Bankası’nın faiz kararının ardından yükselen dolar kuru ile birlikte Türkiye’de net asgari ücret, 300 doların altına düştü. Güncel kurla asgari ücret 299.74 dolar oldu.

kemeravm.gif

Bu haber 290 kez okundu.
EKONOMİ - 8:05 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Minik alev savaşçıları göreve hazır
  İtfaiye Haftasını Bursa’da farklı etkinliklerle kutlayan Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekipleri, özellikle Ana Kucağı Eğitim Merkezleri’ndeki miniklerle bir araya gelerek, hem yaptıkları çalışmaları hem de yangından korunma yollarını anlattı.
 • 02
  Eski Bahçekaya Yeni Meydan Ve Mahalle Konağına Kavuştu
  İnegöl Belediyesi, Eski Bahçekaya Mahallesinde kullanım ömrünü tamamlamış olan eski mahalle konağını yıkarak burada hayırseverlerin de katkılarıyla yeni ve modern bir Mahalle Konağı yaptı. Meydan düzenlemesi ile yollarda parke taşı kaplamasının da yapıldığı Eski Bahçekaya’da meydan ve Mahalle Konağı düzenlenen törenle hizmete girdi.
 • 03
  TOKİ’den Son Dakika Uyarısı Başvurunuz İptal Olmasın
  Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması geldi. Bakanlık, başvuruların iptal olmaması için gerekli uyarıları yaptı.
 • 04
  Altın sert düştü !
  Altın fiyatları değer kaybetmeye tüm hızıyla devam ediyor. Ons altında yaşanan düşüş, gram altın fiyatlarını da vuruyor. Peki altın ne kadara düştü.
 • 05
  Mustafa Durmuş’un acı günü !
  Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Durmuş’un dedesi sanayi eşraflarından Şükrü Ak vefat etmiştir.