seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Bakan Pakdemirli, çiftçimize zarar ettirmedik!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, “Çiftçimize zarar ettirmedik. Bundan sonrasında da ettirmeyeceğiz” dedi.
EKONOMİ - Ocak 14, 2022 10:14 am A A

‘TÜRKİYE’NİN KENDİ KENDİNE YETERLİLİĞİ SON DERECE İYİDİR’

Pandeminin hala devam ettiğinin altını çizen Bakan Pakdemirli, “Bugün itibariyle hala maskelerden kurtulamadık. Biz, Türk insanımıza hiçbir problem yaşatmadık. Vatandaş ne zaman markete gitse ürün bulabildi. Arz ile ilgili problem olmadı. Bugün itibariyle enflasyon gibi sorunlarla karşı karşıya kalsak da Allaha şükür Türkiye gıda bakımından hiçbir problem yaşamadı. Bundan sonra da yaşamayacak. Türkiye’nin hem üretimi hem stokları hem kendi kendine yeterliliği son derece iyidir. Sizler çalışmaya devam ettikçe bizler de size destek olacağız. Destek sizden, gayret bizden, bereket de Allah’tandır” ifadelerini kullandı.

 

‘ÇİFTÇİ BUNDAN SONRA DA ZARAR ETMEYECEK’

Çiftçi, üretici, besici, yetiştiriciyi koruma gayretinde olduğunu ifade eden Bakan Pakdemirli, “Çiftçimize zarar ettirmedik. Bundan sonrasında da ettirmeyeceğiz. Maliyetlerin çok arttığının farkındayız. Girdi maliyetlerinin, gübrenin, mazotun arttığının farkındayız. Bu sene 26 milyar dolara yaklaşan bir tarımsal destek bütçemiz var. Bunun ötesinde ne yapabiliriz onu da ilgili kurumlarımızla çalışıyoruz. Geçen yıl nasıl çiftçimiz zarar etmediyse bu yıl da inşallah öyle olacak. AK Parti döneminde desteklerin çok arttığı, müdahale alımlarının olmadığı veya sınırlı olduğu bir dönem yaşadık. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle desteği arttırarak çiftçimizi memnun etme gayretinde olduk”


Bu haber 290 kez okundu.
EKONOMİ - 10:14 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Karneyi getiren tiyatro biletini kapıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatiline çıkan 4 yaş ve üzeri çocukları harika bir tiyatro oyunu ile ödüllendiriyor. Tayyare Kültür Merkezi’ne karnesini getiren çocuklar, Kırmızı Duvar adlı oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek.
 • 02
  Sezen Aksu’yu hedef alarak hilâfet çağrısı yapan imam hakkında suç duyurusu
  Bursa Mihraplı Camii’nde vaaz veren imam Halil Konakçı, Sezen Aksu’yu hedef alıp, hilafet çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun ile Başkan Yardımcısı Av. Aslı Evke Yetkin, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 03
  Eyt için masada hangi formüller var ?
  EYT için masada 5 formül olduğu ifade edilirken, Almanya ve Finlandiya modellerinin de seçenekler arasında olduğu aktarıldı
 • 04
  Erdoğan’dan Sezen Aksu’ya sert tepki !
  Camide cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sezen Aksu’nun beş yıl önce önce çıkan ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle başlayan tartışmaya dahil oldu oldu.
 • 05
  Dev firma üretime ara veriyor !
  Türkiye’nin otomotiv devi Oyak Renault’un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı.