İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 10:58 Gastro İnegöl’de yangın !

resim yükle resim yükle

Başarıya doymak bilmeyen bir kariyer !

Giriş : 12.01.2024 21:48 - Güncellenme : 12.01.2024 21:48

İnegöl’de uzun yıllardır Beden Eğitimi öğretmenliği görevinde bulunan , başarıları ve hırsı ile görev yaptığı tüm okullarda her zaman fark yaratan Ömer Faruk Aytemur , son olarak görev yaptığı Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde adeta kariyerini taçlandırıyor.

Ömer Faruk Aytemur önderliğinde , Okullar arası , İl Geneli ve İller arası gerçekleştirilen bir çok turnuvada  başarıdan başarıya koşan İnegöl Anadolu İmam Hatip Lisesi bu yılda rakiplerini bir bir dize getiriyor.

Son olarak Voleybol kategorisinde Spor Lisesini 3 – 1 yenen Anadolu İmam Hatip Lisesi, hemen ardından Futsal’da , önce Spor Lisesi’ni 6 – 3, ardından Bursa Mustafakemalpaşa Sedat Karan Anadolu Lisesi’ni 8 – 1 ve son olarak Fen Lisesi’ni 5 – 0 yenerek final grubuna kaldı.

Uzun eğitim hayatına bir çok başarıyı sığdıran Ömer Faruk Aytemur örnek eğitimci kişiliği ve elde ettiği birçok başarı ile büyük bir alkışı hak ediyor.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER