İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 10:58 Gastro İnegöl’de yangın !

resim yükle resim yükle

Başkan Taban’dan tartışmalı karara veto !

Giriş : 10.01.2024 13:54 - Güncellenme : 10.01.2024 13:54

Belediye Başkanı Alper Taban, İnegöl Belediyesi’nin Ocak ayı olağan meclis toplantısında gündeme gelen saha tahsis kararının yeniden değerlendirilerek söz konusu kararın uygulamaya geçmeyeceği açıkladı.

İnegöl Belediyesi’nin 03 Ocak Çarşamba günü gerçekleştirilen Ocak ayı olağan meclis toplantısında, Turgutalp Mahallesi Uzay Sokak No:16 adresinde bulunan ve farklı amatör kulüplerin antrenman sahası olarak kullandığı tesislerin Ortak Hizmet Projesi olarak Turgutalp Spor Kulübüne tahsisi gündeme gelmişti. Meclisin 4. Maddesi olarak ele alınan konu kabul edilmişti.

AYNI ŞEKLİYLE DEVAM EDECEK

Kararın ardından konu yeniden gözden geçirildi. Belediye Başkanı Alper Taban, saha kullanım koşullarının mevcut şekliyle devam edeceğini ve herhangi bir değişiklik olmayacağını açıkladı.

KOMİSYON ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Taban, “Mecliste görüşülen karar sonrası birtakım eleştiriler oldu. Eleştirilere saygımız var ancak komisyon üyelerimize yönelik asılsız ithamları da asla kabul etmiyoruz. Bu ithamlarda bulunanlar aslını ispat etmekle mükelleftir. Özellikle kendi dönemimiz boyunca İnegöl’ün her bir köşesinde hizmetlerimizle imzası olan meclis üyelerimize şehrim ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER