seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Bayram Tatili 9 gün mü ?

Mübarek Ramazan Ayının bitişiyle birlikte kutlanacak olan Ramazan Bayramı heyecanla bekleniyor. 2 Mayıs günü kutlanacak olan Ramazan Bayramı için hazırlıklarını sürdüren vatandaşlar Bayram Tatili 9 gün mü ? sorularının cevaplarını da aramaya başladı. Peki Ramazan bayramı tatili 9 gün mü ? Tatil ne zaman başlıyor.
GENEL - Nisan 19, 2022 4:20 pm A A

Ramazan Bayramı hazırlıklarını sürdüren vatandaşlar Bayram Tatili 9 gün mü ? sorularının cevaplarını da aramaya başladı. Peki Ramazan bayramı tatili 9 gün mü ? Tatil  ne zaman başlıyor.

Ramazan Bayramının ilk günü 2 Mayıs Pazartesi günü kutlanacak. Bu sebepler 2-3 ve 4 Mayıs Çarşamba günleri kamu kurumlarında çalışan tüm çalışanlar resmi tatilde olacak. Bayram tatilinin 9 gün olabilmesi için 5 – 6 Mayıs günlerinin resmi tatil ilan edilmesi gerekiyor. Şu an için hükümet kanadından Bayram tatilinin 9 gün olduğuna dair resmi bir açıklama yok.

Tatil ne zaman başlıyor?

Arefe gününün 1 Mayıs Pazar hafta sonuna gelmesiyle birlikte aslında tüm çalışanlar için Ramazan Bayramı tatili 30 Nisan Cumartesi günü başlamış oluyor.


Bu haber 420 kez okundu.
GENEL - 4:20 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ