seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

BBP Genel Başkanı Destici: Mültecilerin Türkiye’ye ekonomik bir faturası yok !

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, konuk olduğu televizyon programında sığınmacılara yönelik değerlendirmelerde bulundu. Sığınmacılara çok yüksek miktarda paralar harcandığı iddialarını yanıtlayan Destici, “Bunun ekonomik faturası yok” dedi.
EKONOMİ - Nisan 17, 2022 6:29 pm A A

BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, mülteciler konusunda açıklamalarda bulundu. Ekonomik açıdan mültecilerin bir faturası olmadığını söyleyen Destici, ekonomik açıdan ziyade demokrafaik olarak bir tehlike olduğunu ifade etti.

TV100 ekranlarında yayınlanan, Pınar Işık Ardor’un sunduğu “Pazar Siyaseti” programına katılım gösteren Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, sığınmacılara yönelik değerlendirmelerde bulundu.

MÜLTECİLERİN EKONOMİK FATURASI YOK

Destici, “Meseleye ekonomiden ziyade bir demografik yapının tehdit edilmesi ve daha sonra bu mültecilerin Türkiye’nin başına kaos açma endişesi taşıyorum. Yanlış bir algı oluşturuluyor. Mültecilerin Türkiye’ye ekonomik bir faturası yok. Artı eksi hesabı yaptığınızda… Akşam Konya’da ekonomi profesörleri ile konuştuk. Orada da söylendi bunun ekonomik faturası yok” dedi.


Bu haber 350 kez okundu.
EKONOMİ - 6:29 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ