Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

Burcam’dan eğitime tam destek !

Eğitime olan desteklerini her geçen yıl artıran İnegöl’ün yenilikçi firması Burcam, İnegöl Elit Grup Okulları tarafından Muş’un Bulanık ilçesindeki Üçtepe İlkokuluna götürülen yardım kolilerine bot desteği verdi.
Eğitim - Giriş : 26.12.2022 19:28 - Güncellenme : 26.12.2022 19:28 A A

Her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahibi öğrencileri unutmayan Burcam, sosyal sorumluluk projesi kapsamında İnegöl Elit Grup Okulları vasıtasıyla Muş’un Bulanık ilçesindeki Üçtepe İlkokulunda eğitim gören ihtiyaç sahibi çocuklar için bot desteği verdi.

İnegöl Elit Grup Okullarından 4 öğretmen ve 9 öğrenci, Bulanık Üçtepe İlkokulunu ziyaret etti. Üçtepe Köyü İlkokulunda özel bir kampanya imza atan ekip, okulun iç ve dış cephe boyasını yaparak, öğrencilere İnegöllü iş adamlarından ve öğrenci velilerinden topladıkları bağışlarla alınan kışlık kıyafet, bot ve kırtasiye yardımında bulundu.

ÖĞRENCİLERİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK
Sosyal sorumluluk projesine bot desteği veren Burcam Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Döngel yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:
“Her yıl düzenli olarak düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projelerimiz var. Bu yıl ise Burcam ailesi olarak Muş’un Bulanık ilçesinde bulunan Üçtepe ilkokulu öğrencilerinin hayallerini gerçekleştirdik. Büyük bir özveriyle hazırladığımız hediyelerimiz sahiplerine ulaştı. Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak bizleri ayrıca mutlu etti. Zor şartlar altında eğitimlerini sürdüren öğrencilerimiz için ne yapsak azdır. Bu tarz yardım kampanyalarına tüm firmalar destek verirse ülkemizin her yerinde çocuklarımız okula ayakları ve kendileri üşümeden gitmiş olurlar. Bu projeye vesile olan İnegöl Elit Gurup Okullarına da ayrıca teşekkür ediyorum.”

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 400 kez okundu.
Eğitim - 7:28 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ