İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Şubat 11:48 İNEGÖLSPOR TESİSLERİNE KURULAN ELEKTRİKLİ ŞARJ İSTASYONU FAALİYETE GEÇTİ

resim yükle resim yükle

Bursa’da katliam yaptı !

Giriş : 08.02.2024 09:49 - Güncellenme : 08.02.2024 09:49

Bursa’da eşinden ayrıldığı için bir süredir bunalımda olduğu iddia edilen adam evde babasıyla yaşadığı tartışma sonucunda dehşet saçtı. Cinnet getiren adam 7 yaşındaki oğlunun gözleri önünde annesini, babasını ve kardeşini öldürdü.

Edinilen bilgilere göre olay Merkez Osmangazi İlçesinde meydana geldi. Bir süre önce eşinden ayrılan ve ayrılık sonrası bunalıma giren A.Y. (30), ev de oldukları sırada babasıyla tartışmaya başladı. Kavgaya dönen tartışmaya anne ve diğer kardeşte ayırmak için müdahil oldu. O sırada eline geçirdiği tüfekle önce babasını sonra annesini öldüren gözü dönmüş cani son olarak kardeşini vurdu. Kardeşinin ölmediğini anlayan zanlı daha sonra bıçakla kardeşinin boğazını kesip öldürdü. Tüm bu kavga ve silahlı saldırılar 7 yaşındaki çocuğun gözleri önünde yaşandı. Kavga ve silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri korkunç manzara ile karşılaşırken katil zanlısı gözaltına alındı.

Olayla ilgili geniş çaplı soruşturma devam ediyor.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER