seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Bursaspor karıştı !

Bursaspor taraftar grubu Teksas, yeşil-beyazlı yönetime olağanüstü kongre çağrısında bulundu.
GENEL - Ocak 8, 2022 9:23 pm A A

Bursaspor taraftar grubu Teksas, yeşil-beyazlı yönetime olağanüstü kongre çağrısında bulundu.

Alınan kötü sonuçlar ve takımın mevcut gidişatından memnun olmayan taraftar grubu yaptıkları çağrıyı, ”Gelinen nokta, camiamız adına kaçınılmaz bir çağrıyı emretmektedir.” diyerek duyurdu.

İşte Teksas tarafından yapılan o açıklama;

Değerli Bursasporlular, Sezon öncesi yapılan kongrede göreve gelen mevcut Yönetim Kurulu’na, aradan geçen zaman zarfında yaşanan birçok olumsuz gelişmeye rağmen, ekonomik, idari ve sportif anlamda olumlu tabloya geçişi umarak sabrettik. Yaşanacak yeni bir aday bulamama kaosunun kulübümüze vereceği zararı göz önünde bulundurarak, kulübümüzün yılmaz destekçisi ve bekçisi olan grubumuza dönük bazı söylemleri bile sineye çektik. Zaman zaman stadyumda tepki koyduğumuz gibi, doğru hamleler yapılması adına kendileri ile birçok kez istişarelerde de bulunduk. Ancak gelinen nokta, camiamız adına kaçınılmaz bir çağrıyı emretmektedir.

Bursaspor Kulübü, transfer tahtasının açılmasına, maliyeti lig seviyesinin ve kulübümüzün mevcut gerçeklerinin üzerinde, transferler yapılmasına, sezon içerisinde dört teknik adam değişikliği yaşanmasına ve sportif yapıda düzelme umudu ile yapılan hamlelere rağmen, tarihinin en kötü sezonunu yaşamaktadır. Transferlerdeki yöntem kadro planini ve camiadaki güven ortamini parçalamış, Vakıfköy’den gelen ve bu sezon ikinci planda kalan gençlerimiz ile geçtiğimiz sezon varilan noktanın oldukça gerisinde kalınmış, bazi genç futbolcularımız aramızdan tartışmalı şekilde ayrılmış ve sezon boyu yaşanan olumsuz gelişmeler oyuncu grubumuzu hedeften ve gerekli mücadeleden koparmıştır. Bu durumda, yapılması gereken en doğru ve akılcı hamle, tüm bu tartışmaları ve kaos ortamını geride bırakmak adına Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’dur.

Mevcut Yönetim Kurulu’nu, istifa kararlarını hızlıca almaya ve olabilecek en yakın sürede Genel Kurulu toplamaya çağırıyoruz.


Bu haber 450 kez okundu.
GENEL - 9:23 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ