damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Eylül 16:00 Terkinler davasında tutuklu sayısı 16’ya yükseldi !

kemeravm.gif resim yükle

BUSMEK üniversite adaylarına tanıtıldı

Giriş : 30.12.2022 18:13 - Güncellenme : 30.12.2022 18:13

Milli Eğitim Bakanlığı’nın onayı ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün destekleri ile Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen 6. Bursa Üniversite Tanıtım Günleri etkinliğinde stant açan BUSMEK, YKS hazırlık kurslarını üniversite adayı gençlere tanıttı.

Üniversite hayalleri kuran lise son sınıf öğrencilerinin 2 gün boyunca katılım gösterdiği etkinlikte, BUSMEK de yer aldı. Ücretsiz YKS hazırlık kurslarının tanıtımı yanında, standı ziyaret eden öğrencilere ücretsiz AYT-TYT deneme kitapçıkları hediye edildi. Gençlerin yoğun talep gösterdiği fuarda, ‘kaliteli eğitimlerin yanı sıra’ hazırlık sürecinde kullanılan kaynak kitaplar, soru bankaları ve deneme sınavlarının da ücretsiz sunulduğu BUSMEK kursları, büyük ilgi gördü.

2018-2019 eğitim döneminde tek merkezde başlayan ücretsiz YKS hazırlık kursları, gençlerin talepleri doğrultusunda 5 merkeze çıkarıldı. Şu ana kadar kurslara katılıp sınava giren 3500’e yakın öğrencinin yüzde 80’i bir üniversiteye yerleşti. BUSMEK Sınava Hazırlık Merkezlerinde eğitimler yüz yüze işleniyor. Üniversite hazırlık sürecindeki mezun öğrencilere ‘sınav müfredatı dikkate alınarak’ destek sağlanıyor. Öğrenciler; uzman kadro, ücretsiz YKS destek kitapları, eğitime uygun donanıma sahip sınıf koşulları ve rehberlik servisi ile üniversiteye hazırlanıyor.

Birçok üniversitenin stantlarının bulunduğu organizasyona katılan öğrenciler, devlet ve vakıf üniversiteleri ile aynı anda yüz yüze görüşebilme fırsatını yakaladı. Ayrıca çift ana dal, yan dal, dikey ve yatay geçiş konularında, burs imkanları, tavan ve taban puanlar, tercih ve sıralamalar konularında bilgilendirmeden faydalanıldı.

Üniversite tanıtım stantlarının dışında, Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Orhangazi Salonu’nda öğrenciler için konferanslar düzenlendi. Lider Olmak, Geleceğe Atılan Doğru Adımlar, Bölüm Tanıtım Sohbetleri ve Kariyer Gelişiminde Doğru Tercih başlıklarının yer aldığı konferansları öğrenciler ilgiyle dinledi.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu