seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Cem Küçük: Vatandaş takır takır her şeyi alıyor, tüketim rekorları kırılıyor

Habertürk’te Kübra Par’la Açık ve Net programında konuşan, gazeteci Cem Küçük, “Dünya gerçeklerini göz ardı ediyorsun. Vatandaş takır takır her şeyi alıyor, tüketim rekorları kırılıyor” dedi.
EKONOMİ - Nisan 7, 2022 1:23 am A A

Habertürk ekranlarında, Türkiye’nin yaşadığı ekonomik kriz ile ilgili gazeteci Cem Küçük ile Prof. Dr. Ersan Şen arasında dikkat çeken bir tartışma yaşandı.

Cem Küçük, Prof. Dr. Ersan Şen’in zamlar hakkındaki sözlerine, “Dünya gerçeklerini göz ardı ediyorsun. Küresel tedarik zincirinin kırıldığını yok sayıyorsun. Sen söylediğin sebzeleri kışın alıyorsun git bir deyazın bak. Vatandaş takır takır her şeyi alıyor, tüketim rekorları kırılıyor” ifadeleri ile tepki gösterdi.


Bu haber 520 kez okundu.
EKONOMİ - 1:23 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  4 Günlük TYT Genel Kampı Başlıyor
  İnegöl Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ilk adım olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) için genel tekrar kampı düzenliyor. 4 gün boyunca alanında uzman eğitimciler İnegöllü öğrencilerle buluşacak.
 • 02
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 03
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 04
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 05
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.