seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Chp Kaftancıoğlu’na sahip çıktı !

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul İl binasına geldi. Kılıçdaroğlu canlı yayında halka seslendi.
GENEL - Mayıs 12, 2022 8:15 pm A A

Yargıtay, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkında kararını verdi Kaftancıoğlu’nun 3 davadan aldığı cezaları onayan Yargıtay, 2 davayı ise düşürdü. Kaftancıoğlu’na siyasi yasak da getirildiğini belirtildi. Karara CHP’lilerden yoğun tepki gelirken, CHP lideri Kılıçdaroğlu Kaftancıoğlu’na destek için İstanbul İl binasına geldi. Kılıçdaroğlu burada toplanan halka seslendi.
Kılıçdaroğlu’nun açıklaması şöyle:
ASLA GERİ ADIM ATMAYACAĞIZ
“Yönetenlere yönetene Erdoğan’a sesleniyorum. Erdoğan sen iki yüzlüsün. Fırsatçısın. Manipülatörsün. Zulmün artık son buluyor. Erdoğan yaklaşan gök gürültüsünü duyuryor musun? Bu gürültü mahallelerini sığınmacılara sattığın insanların gürültüsü. Bu gürültü elektriğini kestiğin insanların karanlıktaki sesi. Özgürlüğün şarkısını duyuyor musun? Bütün acımasızlıkları senin zayıflıklarından doğuyor. Evet, sen zayıfsın biz güçlüyüz. Cezalandırmaya çalıştığın Canan’ın arkasında koca bir halk var. Zalimin zulmü karşısında asla geri adım atmayacağız”


Bu haber 360 kez okundu.
GENEL - 8:15 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ