seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

CHP Zamların Durdurulması İçin Dava Açtı!

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın, EPDK tarafından yapılan fahiş zam kararının yürütmesinin durdurulması talebiyle Danıştay’da dava açtı.
EKONOMİ - Ocak 7, 2022 1:06 pm A A

Konu ile alakalı CHP Genel Merkezinde basın toplantısı düzenleyen akın şu ifadeleri kullandı;

“ AK Parti iktidarının elektrik faturalarındaki zam kurnazlığını yargıya taşıdık. Cumhuriyet tarihinin en büyük elektrik zammına dönüşen, EPDK kararının iptal edilmesi ve yürütmesinin hemen durdurulması talebiyle Danıştay’da dava açtık. Yeni yılın ilk gününde, bütün vatandaşlarımızı mağdur eden, hayat pahalılığı karşısında yalnız bırakan, büyük oranda elektriğe yapılan hukuksuz zamlara, Türk yargısının hukuksal zeminde izin vermeyeceğine inanıyorum”

“TARİHİN EN BÜYÜK ZAMMINI YAPTILAR”
Elektrikten doğalgaza, akaryakıttan köprü geçiş ücretlerine, harçlardan vergilere kadar, her şeye zam yapıldığını kaydeden CHP’li Akın; “Hayat pahalılığı ile vatandaşımız yoksullaştırılıyor, mağdur ediliyor ve ezdiriliyor. Vatandaşın, pazar fileleri boş. Tencereleri boş. Cüzdanları boş! Kaybeden vatandaşımız. Kazanan, saray ve eşrafıdır! İktidar vatandaşımızın bu sıkıntılarına rağmen ne yapıyor? Zam yapıyor! Vatandaşın mali yükünün azaltılması gerekçesiyle Meclis’ten geçirilen kanunla,  ‘kademeli tarife’ adı altında elektrikte tarihin en büyük zammını yaptılar.”


Bu haber 470 kez okundu.
EKONOMİ - 1:06 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Karneyi getiren tiyatro biletini kapıyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, yarıyıl tatiline çıkan 4 yaş ve üzeri çocukları harika bir tiyatro oyunu ile ödüllendiriyor. Tayyare Kültür Merkezi’ne karnesini getiren çocuklar, Kırmızı Duvar adlı oyunu ücretsiz olarak izleyebilecek.
 • 02
  Sezen Aksu’yu hedef alarak hilâfet çağrısı yapan imam hakkında suç duyurusu
  Bursa Mihraplı Camii’nde vaaz veren imam Halil Konakçı, Sezen Aksu’yu hedef alıp, hilafet çağrısında bulunmuştu. Bunun üzerine Bursa Barosu Başkanı Av. Metin Öztosun ile Başkan Yardımcısı Av. Aslı Evke Yetkin, savcılığa suç duyurusunda bulundu.
 • 03
  Eyt için masada hangi formüller var ?
  EYT için masada 5 formül olduğu ifade edilirken, Almanya ve Finlandiya modellerinin de seçenekler arasında olduğu aktarıldı
 • 04
  Erdoğan’dan Sezen Aksu’ya sert tepki !
  Camide cemaate seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sezen Aksu’nun beş yıl önce önce çıkan ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısında geçen “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri nedeniyle başlayan tartışmaya dahil oldu oldu.
 • 05
  Dev firma üretime ara veriyor !
  Türkiye’nin otomotiv devi Oyak Renault’un çip krizi nedeniyle 24 Ocak Pazartesi gününden itibaren üretime 15 gün ara vereceğini açıkladı.