seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: “Dışarıdan gıptayla izlenen bir Türkiye var.”

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye’nin, altyapısını geliştiren, tamamlayan ve dışarıdan da gıptayla izlenen bir ülke olduğunu söyledi.
GENEL - Nisan 17, 2022 9:40 pm A A

Oktay, Konya’da lojistik entegre tesisi kurup ardından bunu tüm Türkiye’ye yaymak istediklerine değinerek, şöyle devam etti:

“Çünkü kara yollarında çok ciddi, 27-28 bin kilometrelik bir ağa ulaştık ve bu her geçen gün de artıyor. Viyadüklerimizle, tünellerimizle, köprülerimizle hamdolsun… En son Tokat Havalimanı’nı açtık. Yine havalimanlarımızın bütün ülkeye yaygınlaşması, denizde de limanlarımızın, Akdeniz’de, Ege’de, Karadeniz’de, bütün bunların birleştirilmesi, entegre edilmesiyle bunun sanayi, özellikle hammadde girdi, ara malı ve üretilen malın ihracatı anlamında, bütün bu ağların birbirine entegrasyonunu bütün Türkiye’ye yaymak istiyoruz. Bunu yaydığımızda, geliştirdiğimiz altyapının sanayiye, ticarete nasıl katkısının olduğunu hep birlikte göreceğiz. Hamdolsun altyapısını geliştiren, tamamlayan ve dışarıdan da gıptayla izlenen bir Türkiye var. Bu, inşallah çok daha hızlı bir şekilde gelişmiş olacak ve milli gelirimize katkısını da hep birlikte göreceğiz.”


Bu haber 370 kez okundu.
GENEL - 9:40 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ