Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Defineciler yakalandı !

Bursa’nın Nilüfer ilçesinde ellerindeki tarihi eserleri satmaya çalışan 2 şahıs jandarma ekiplerince yakalandı.
3. Sayfa - Giriş : 29.12.2022 08:43 - Güncellenme : 29.12.2022 08:43 A A

Edinilen bilgilere göre Bursa İl Jandarma Komutanlığı Ekipleri, Ç.Ö. (47) ve N.Ö.(44) isimli şahısların Gölyazı Mahallesi’nde ellerindeki tarihi eserleri satmaya çalıştığı bilgisini aldı. Şahıslara karşı gerçekleştirilen operasyon sonrasında yapılan aramada; 69 adet sikke, 1 adet heykel, 1 adet mühür, 1 adet hac işareti objesi, 1 adet erkek silüeti figür ve 73 adet çeşitli dönemlere ait sikke ele geçirildi.

Şahıslara Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanununa muhalefetten adli işlem yapıldı ve ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldı.

SAHTE POLİS KARTI ÇIKTI
Öte yandan Ç.Ö. isimli şahsın üzerinden sahte polis kartı çıktı. Ç.Ö.’ye ayrıca Resmi Belgede Sahtecilik suçundan işlem başlatıldı.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 430 kez okundu.
3. Sayfa - 8:43 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Şubat ayı Meclis toplantısı gerçekleştirildi
  İnegöl Belediyesi Şubat ayı olağan meclis toplantısı gerçekleştirildi. 5 gündem maddesinin masaya yatırıldığı mecliste 2 madde komisyona havale edilirken 3 gündem maddesi oylanarak kabul edildi.
 • 02
  LPG’ye zam bekleniyor
  LPG’ye cuma gününden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira 7 kuruşluk zam bekleniyor.
 • 03
  Motorine bir indirim daha geliyor !
  Motorin fiyatlarına 2 Şubat Perşembe gece yarısından itibaren 1 lira 2 kuruş indirim bekleniyor.
 • 04
  Erdoğan, EYT için tarih verdi
  Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Emeklilikte Yaşa Takılanlar kapsamında emekliliğe hak kazanan vatandaşlarımıza, ilk aylıkları şubat ya da mart gibi bağlanabilir” açıklamasını yaptı.
 • 05
  Şeker fiyatları son 6 yılın zirvesinde
  Emtia piyasası, bugün negatif bir yönde güne başladı. Şeker fiyatı 0,2166 dolar ile Kasım 2016’dan bu güne en yüksek seviyeyi gördü.