seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Devlet Hastanesine beklenen atamalar yapıldı !

AK Parti İnegöl ilçe Başkanı Mustafa Durmuş, devlet hastanesindeki doktor eksikliği yaşanan branşlara atama yapıldığını duyurdu.
GENEL - Nisan 20, 2022 10:11 pm A A

Mustafa Durmuş açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Devlet Hizmet Yükümlülüğü kapsamında İnegöl Devlet Hastanemize; Plastik Cerrah, Kulak Burun Boğaz ve Dahiliye alanlarında hekim ataması gerçekleştirilmiştir.
İlçemizin hekim kadrosu ihtiyaçları doğrultusunda bizlere desteğini esirgemeyen başta Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya, İl Başkanımız Sn. Davut Gürkan’a ve Milletvekilimiz Sn. Mustafa Esgin’e teşekkür ederim.


Bu haber 350 kez okundu.
GENEL - 10:11 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  4 Günlük TYT Genel Kampı Başlıyor
  İnegöl Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrenciler için ilk adım olan TYT (Temel Yeterlilik Testi) için genel tekrar kampı düzenliyor. 4 gün boyunca alanında uzman eğitimciler İnegöllü öğrencilerle buluşacak.
 • 02
  Ekonomi üzerine bomba tahminler !
  Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş yeni açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Altın fiyatlarının fırlarken dolar kurunun baskılanacağını ve gıda kıtlığının çıkacağını öne sürdü.
 • 03
  Sungurpaşa Mahalle Konağı Yenilendi !
  İnegöl’ün tarihi açıdan önemli kırsal mahallelerinden biri olan Sungurpaşa’da artık kullanım ömrünü tamamlamış olan Mahalle Konağı, İnegöl Belediyesi tarafından yenilendi.
 • 04
  Antrenörden elenen kadın sporcuya tokat!
  Diyarbakır’da Türkiye Gençler Tekvando İl Seçmelerinde, antrenör O.B., müsabakayı kaybeden sporcusu, genç kıza tokat attı. O anlar, cep telefonu kamerasına yansıdı.
 • 05
  Ülkesine dönen Suriyeli sayısı açıklandı !
  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’dan gönüllü olarak ülkesine dönen Suriyelilerin sayısı geldi.