17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
kemeravm.gif

Diyetisyen Gizem Bayır Hareketliliğin Önemini Anlattı

İnegöl Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftası etkinlikleri kapsamında bayanlara özel “Hareketliliğin önemi ve doğru beslenme” konulu söyleşi düzenledi.
GENEL - Eylül 23, 2019 10:53 am A A

Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında hafta boyunca farklı etkinlikler düzenleyen İnegöl Belediyesi, Cuma akşamı bayanlara özel söyleşi programı düzenledi. 19.00’da Hikmet Şahin Kültür Parkı içerisinde bulunan Belediye Spor Salonunda gerçekleştirilen söyleşide, Diyetisyen Gizem Bayır hareketliliğin önemini anlattı.

Katılımın yoğun olduğu söyleşi programı öncesi konuk bayanlara yeşil çay ve yeşil elma ikramlarında bulunuldu. “Hareketliliğin önemi ve doğru beslenme” konulu söyleşide ise Avrupa Hareketlilik Haftasına da dikkat çekilerek bayanlara bu konuda bilgiler verildi.


Bu haber 3560 kez okundu.
GENEL - 10:53 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Cesedi bulundu !
  Siirt’te Müküs Çayı’na düşen ve 64 gündür bulunamayan 20 yaşındaki genç hemşirenin cansız bedenine ulaşıldı .
 • 02
  Meteoroloji’den Inegöl’e hafta sonu uyarısı!
  Meteoroloji İnegöl için için 14 Ağustos 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı.
 • 03
  Ünlü oyuncu hayatını kaybetti !
  Misafir olarak gittiği evin 3. katından düşen ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren, yaşamını yitirdi. 
 • 04
  Motorine dev zam!
  Akaryakıt fiyatları, brent petrol ve dolar kurunun hareketlerine göre dalgalı seyrini sürdürüyor. Akaryakıt ürünlerinden motorine Pazartesi gecesi (15 Ağustos) büyük bir zam gelecek.
 • 05
  Bursa’nın geleceği ortak akılla şekilleniyor
  Bursa Büyükşehir Belediyesi, şehrin yeni anayasası niteliğindeki 2040 yılı Bursa Çevre Düzeni Planı çalışmalarını ortak akıl vizyonuyla sürdürmeye devam ediyor. İlçe belediyelerinden akademik odalara, sivil toplum kuruluşlarından akademisyenlere kadar toplumun tüm kesimlerini biraraya getiren Büyükşehir Belediyesi, yılsonuna kadar nihai şeklinin verileceği plan hakkında bilgilendirme yaparken görüş ve önerileri de topladı.