17° Açık
 • EURO
 • DOLAR
casino siteleri
ResimLink - Resim Yükle

Dolar 16 tl’yi geçti !

Güne yükselişle başlayan dolar 21 Aralık 2022 tarihinden itibaren ilk defa 16 lirayı görerek yeni bir sınırı daha aşmış oldu.
EKONOMİ - Mayıs 24, 2022 10:07 am A A
Uzun zamandır bir yükseliş trendi içerisinde olan dolar kuru bugünde yükselişini sürdürmeye devam etti. Ramazan Bayramından sonra durmadan bir hız kazanan dolar önce 14,5-15 sınırını aştı. 15 sınırında duracağı tahmin edilen dolar  bu sınırı da aşarak 15,5 TL sınırında durmuştu. Uzmanlar bu kritik sınırda durup durmayacağını merak ederken dolar az önce 16 TL’yi gördü.

Euro ve altının da dün yükse fiyatları görmesi sonrası doların 16 TL’yi görüp görmeyeceği merak ediliyordu. Bugün saat 09.44 itibariyle dolar 16 TL oldu. 09.47’de ise dolar 16.03 TL olarak işlem görmeye başladı.

Gram altın fiyatları da yükselişine devam ederek aynı saatlerde 955 liradan işlem görüyor.

kemeravm.gif

Bu haber 650 kez okundu.
EKONOMİ - 10:07 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  ULUDAĞ ELEKTRİK’TEN YEŞİLAY’A ANLAMLI DESTEK
  Sağlık alanındaki ihtiyaçlar doğrultusunda toplumda farkındalık yaratmayı amaçlayan Uludağ Elektrik, bağımlılıkla mücadelede Yeşilay’a destek verdiği proje ile faturalar üzerinden sosyal mesaj veriyor. Bugüne kadar pek çok mesajı müşterilerine ulaştıran Uludağ Elektrik, bağımlılıkla mücadeleye dikkat çekmek için faturalarını yeşil renkte tasarlayarak müşterilerine iletiyor.
 • 02
  10 Terörist etkisiz hale getirildi !
  Milli Savunma Bakanlığı Suriye’nin kuzeyinde icra edilen operasyon kapsamında 10 PKK/YPG’li teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
 • 03
  İnegölspor’da flaş gelişme !
  İnegölspor Yönetim Kurulu son günlerde yaşanan olaylarla ilgili önemli kararlara imza attı.
 • 04
  “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz”
  Bursa’yı geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçiren Büyükşehir Belediyesi, yeşil kimliğinden uzaklaşan şehrin yeniden ‘Yeşil Bursa’ olarak anılması amacıyla yenilenebilir enerji kaynaklarının kullanımı noktasında da önemli bir mesafe kat etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, “Enerjimizi doğadan alıp, Bursa için harcıyoruz” dedi.
 • 05
  4 Gün ücretsiz otobüs kalkacak !
  İnegöl Belediyesi, bu yıl İznik’te yapılacak 4. Dünya Göçebe Oyunları için 4 gün boyunca İnegöl’den ücretsiz araç kaldıracak. Her gün 15.00’da İnegöl’den İznik’e gidecek araçlar, 22.00’da geri dönecek.