seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

DOLAR VE ALTIN UYARISI

Ekonomist Hatice Koçak, Youtube kanalı üzerinden yayınladığı videoda yüksekten dolar ve gram altın alanları uyardı.
EKONOMİ - Ocak 9, 2022 5:00 pm A A

Ekonomist Hatice Koçak, 1000 lira üzerinden gram altın ve 18 liradan dolar alan küçük yatırımcıya önemli tavsiyelerde bulundu.
Youtube kanalından konuşan Hatice Kolçak, küçük yatırımcıya ‘bekleyin’ diyerek seslendi.
Hatice Kolçak yaptığı açıklamada, “Dolar 14’ü geçtiğinde bir müdahale gelmezse çok hızlı bir şekilde yukarı götürebilir. Ama kur korumalı mevduat hesabı ve yukarıdan gelen açıklamalar var. Yeni proje ve önlemlerle dolar aşağı çekilebilir. Biz uzun vade düşünüyoruz. 2022’de uzun vadede korunmak gerekiyor. 1000 liradan gram altın ve 18 liradan dolar alanlar oldu. Onlar şu an üzülüyor. Üzülmeyin. Psikolojinizi bozmayın. Bekleyin. Geçen sene altın bu zamanlarda 400’ün altına bile düştü. Şu an 800 lira civarında. Bekleyeceğiz. Paranız varsa düşmüş olan kısımdan alınabilir. Kademeli olarak bu yapılabilir” ifadelerini kullandı.


Bu haber 400 kez okundu.
EKONOMİ - 5:00 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  İnegöl’de Ayşe Taş İle Sanat Dolu Gece
  İnegöl Belediyesi, Ocak ayı kültür sanat etkinlikleri kapsamında Belediye Türk Sanat Müziği Korosu ve Türk Sanat Müziği Ses Sanatçısı Ayşe Taş’ın sahne aldığı konser düzenledi.
 • 02
  Pandemi Küçük Fatma’yı Yazar Yaptı
  1’inci sınıftayken başlayan pandemi sürecinde okulundan ayrı kalan Hacer Salih Yıldız İlkokulu 3’üncü sınıf öğrencisi Fatma Dilruba Karataş, okul özlemini hayalleriyle süsleyip kitap yazmaya başladı. Türkiye’nin en küçük yazarlarından biri olan Fatma Dilruba Karataş’ı İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban makamında kabul ederek “Bıy Ailesi” isimli kitabı için gereken desteği vereceklerini söyledi.
 • 03
  İnegöl AVM Sömestr’da çocukları eğlenceye doyuracak
  Yenilenen yüzü ve açık hava AVM’si olmasının getirdiği ferah yapısıyla İnegöl AVM; kampanyaları ve etkinlikleriyle ziyaretçilerine dopdolu bir Ocak ayı ve sömestr tatili yaşatmaya hazırlanıyor. Geniş marka karmasıyla hizmet veren İnegöl AVM, 21 Aralık tarihinde başlayacak olan yeni kampanyası ile 300 TL ve üzeri alışverişe eğlence bileti hediye ediyor. Ocak ayına özel 3 farklı etkinlik programı hazırlayan İnegöl AVM, Uzay Çadırı, çocuklar için Bilim ve Buble gösterisi, Vikingler konseptli çocuk etkinliği düzenleyecek.
 • 04
  20 BİN AİLEYE ELEKTRİK DESTEĞİ
  Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “20 bin aileyi daha elektrik desteği kapsamına alıyoruz. Kömür yardımı alan aileler bunu doğalgaz desteği olarak da alabileceklerdir” dedi.
 • 05
  EYT’LİLERE MÜJDELİ HABER
  Erkekler için yirmi beş, kadınlar için ise yirmi yıl sigortalılık süresi aranacak. EYT için belirlenen formüllerden biri de primi dolana kademeli emeklilik sistemi seçeneği…