seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

EKMEĞE ZAM KAPIDA

Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy, gübre ve diğer maliyetlerle birlikte 2022 senesinde hasat edilecek 1 kg buğdayın maliyetinin 6 liraya çıktığını sosyal medya hesabından duyurdu.
EKONOMİ - Ocak 13, 2022 9:59 pm A A

Gübre fiyatlarına yüksek zamlar çiftinin girdi maliyetlerini artırırken, en stratejik ürün olan buğday üretim maliyetlerini de fırlattı. Buğday fiyatları 4500 TL/Ton ile 5000 TL/Ton arasında bulunurken, artan maliyetlerden dolayı 2022 yılında hasat edilecek buğday maliyetlerini şimdiden piyasa fiyatlarının üstüne çıkardı. Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy, buğday maliyetleri ile ilgili önemli bir paylaşımda bulundu.

FAİK TOY: 2022’DE HASAT EDİLECEK 1 KG BUĞDAYIN MALİYETİ 6 TL’YE ÇIKMIŞ DURUMDA!
Tarımdan Haber yazarı ve ziraat mühendisi Faik Toy sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda 2022 üretim sezonu için buğday üretiminde sadece gübrenin 1 kg buğdaya bindirdiği maliyetin 3,1 TL olduğunu belirterek, “Geriye kalan diğer maliyetleri de kattığımızda 6 TL maliyet var. 2022’de hasat edilecek 1 kg buğdayın maliyeti 6 TL’ye çıkmış durumda” dedi.


Bu haber 380 kez okundu.
EKONOMİ - 9:59 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Valilikten kar uyarısı !
  Bursa Valiliği yarından itibaren kentte kar yağışının yoğunlaşacağını duyurdu.
 • 02
  Altın alacaklar dikkat !
  Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarına ilişkin dikkak çeken tavsiyelerde bulundu. Memiş, gram altında 750 TL seviyelerinin görülebileceğini iddia etti.
 • 03
  TÜGVA İnegöl Kesişme iyiki varsın Eren filmini izledi !
  Tügva Vakfı İnegöl Şubesi liseli gençlerle birlikte Trabzon Maçka’da teröristlerce kurulan hain pusuda şehit düşen  Eren Bülbül ve Şehit Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu alan KESİŞME iyiki varsın Eren filmini izledi.
 • 04
  İnemder’den Başkan Taban’a ziyaret !
  İNEMDER Başkanı Melih Uçaravcı, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban’ı ziyaret etti.
 • 05
  İnegöl için flaş uyarı geldi
  Bursa Valiliği, Balkanlar üzerinden gelmesi beklenen soğuk ve yağışlı havanın, ilimiz genelinde etkili olması beklendiğini bildirdi.