damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

25 Eylül 13:37 Benzine indirim geliyor!

kemeravm.gif resim yükle

En düşük emekli maaşı kaç para olacak?

Giriş : 19.09.2023 14:19 - Güncellenme : 19.09.2023 14:19

Milyonlarca emeklinin beklediği ara zamma ilişkin detaylar belli olmaya başladı. Masadaki üç alternatiften seyyanen zammın konuşulduğu, zammın ise yeni yıl gelmeden yapılması planlandığı belirtildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan milyonlarca emeklinin gündeminde olan ‘zam’ konusuna ilişkin açıklama yaptı.

Meclisin açılmasıyla ilk gündem maddelerinden birisi olan emekliye ara zamda masadaki üç alternatif olan “Seyyanen, en düşük aylığın yükseltilmesi ve oransal bir artış”tan seyyanen zammın konuşulduğu aktarıldı.

Konunun Bakanlar Toplantısı’nın ardından son şeklinin verilip meclise gönderileceği ifade edildi.

Emekli zammının yeni yıla bırakılmadan emeklilere yansıtılması beklenirken Bakan Işıkhan Bağ-Kur primlerine ilişkin de açıklama yaptı.

BAĞ-KUR PRİM

Işıkhan ‘Cumhurbaşkanımızın talimatını yerine getireceğiz’ diyerek “Bağ-Kur’luların prim gün sayısının 9 binden 7 bin 200’e düşürülmesi konusu özellikle küçük esnaf kapsamında bulunan yaklaşık 1 milyon Bağ-Kur’lumuzu kapsıyor” ifadelerini kaydetti.

resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER

damalta.com Ataşehir masöz bayan istanbul masaj erotik hikaye seks hikayeleri sikiş hikayeleri amatör seks sex hikayeleri istanbul eve gelen masöz antalya masaj salonu