İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

25 Şubat 13:17 Tepkiler üzerine yakalandılar !

resim yükle resim yükle

Erdoğan ile Bahçeli’nin ”yerel seçim” anlaşması ortaya çıktı!

Giriş : 05.12.2023 13:30 - Güncellenme : 05.12.2023 13:30

Cumhurbaşkanı ve AK Parti lideri Erdoğan ile Cumhur İttifakı ortağı MHP’nin lideri Bahçeli’nin yerel seçimler için 3 şehirde anlaştığı ve bu 3 şehirde belediye başkan adaylarının MHP’den seçileceği ortaya çıktı.

tv100.com yazarı Barış Yarkadaş, iletişimci-yazar Ferhat Murat, Bizim TV Genel Yayın Yönetmeni Şaban Sevinç, tv100 Ankara temsilcisi Deniz Gürel, Millet Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Sinan Burhan, Gürkan Hacır ile Taksim Meydanı programına konuk oldu.

Sinan Burhan yerel seçimle ilgili “Geçtiğimiz hafta Bahçeli ve Erdoğan görüşme yaptı. Bugüne kadar MHP ve AK Parti heyetleri arasındaki görüşmelerde yerel seçimle ilgili ana hatlar ile iskeleti oluşmuştu. Bir iki noktada ihtilaf vardı. Bu görüşmede adaylıklar, 50+1 meselesi ve anayasa meselesi konuşuldu. Cumhur İttifakı’nın Mersin, Adana ve Manisa’da adayının Milliyetçi Hareket Partisi’nden olması kesinleşti.” kulis bilgisini verdi.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER