seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR
LK98KM.gif

Erdoğan; imkanınız varsa dünyayı gezin !

Cumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı bir kütüphane programında önemli açıklamalarda bulundu. Gençlere bir takım tavsiyelerde bulunan Cumhurbaşkanı ” İmkanınız varsa dünyayı gezin.” dedi.
EKONOMİ - Nisan 2, 2022 3:10 am A A

Fatih Belediyesi Merkez Kütüphanesi’ndeki programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada önemli açıklamalarda bulundu ve gençlere bir takım önemli tavsiyelerde bulundu.

GENÇLERDEN YOĞUN İLGİ
Siyasi isimlerin yanı sıra gençlerden de yoğun ilgi geldi. Burada gençlere seslenen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gençlerin çokça kitap okumasını ve dünyayı gezmek için imkanlarını zorlaması gerektiğini söyledi.

Belediyelerin kütüphaneler açtığını, gençlik merkezlerini, kursları açtığını aktaran Erdoğan, bunların önemli olduğunu, AVM’ler ve havalimanları kadar kütüphanelerin de yaygınlaşması gerektiğini söyledi ve “Aynı şekilde elektronoik kitap uygulamaları da yaygınlık kazanıyor. Her ne kadar tam tersi de gösterilmek istense de araştırmalar ülkemizde kişi başına basılan kitap sayısının ve kitap okuma oranının giderek arttığını gösteriyor. Bizim gençlik yıllarımızda ideolojik çatışmaların hakim olduğu iklim vardı. Buna rağmen azimle ve fedakarlıkla çalışarak hem eğitim hayatımızı hem kendimizi geliştirme faaliyetlerimizi sürdürdük. Bugün dönüp baktığımda ülkemizin son 40 yılda sahip olduğu kazanımların hepsini de öncülüğünü zor şartlarda kendini yetiştiren bu neslin yaptığını görüyorum. Sizler maddi alt yapı ve imkanlar olarak çok şanslısınız. internet ve sosyal medya sağladığı faydalar yanı sıra doğru kullanılmazsa adeta bataklık gibi içine düşüp yutup yok edecek tehditleri de içinde barındırıyor.” dedi.

DÜNYAYI GEZİN
Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada gençlere bir takım tavsiyelerde bulundu. Sosyal medya konusunda düzenlemeler yapıldığını, Türkiye’de de bu düzenlemelere benzer düzenlemeler için hazırlıklara başlandığını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşların tamamını korumak için gerekli çalışmalara başladıklarını söyledi. Gençlere tavsiyelerde bulunan Erdoğan, “Gençlerimizden internet sosyal medya ve benzeri alanlardan faydalanırken gerçek alanlardan kopmamalarını istiyoruz. Kağıda basılı kitabı çantanızdan asla eksik etmeyin. Düzenli olarak her gün spora vakit ayırın. Demli bir çay ve kahve eşliğinde yapılan karşılıklı sohbetin getirdiği sosyalleşmeyi asla ihmal etmeyin. Ülkemizi, dünyayı gezmek için şartlarınızı zorlayın. Bunları yaptığınızda diğer mecraların size bambaşka faydalar verdiğini göreceksiniz” dedi.


Bu haber 520 kez okundu.
EKONOMİ - 3:10 am A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ