resim yükle
resim yükle

İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

29 Mart 13:40 Kur Korumalı Mevduat’ın devlete toplam maliyeti 181,5 milyar lira

resim yükle

Erkan Dönmez’den veda konuşması

Giriş : 02.03.2023 13:22 - Güncellenme : 02.03.2023 13:22

Cumhuriyet Halk Partisi İnegöl Belediye Meclis üyesi Erkan Dönmez, geçtiğimiz gün gerçekleştirilen mecliste veda konuşması yaptı.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi Bursa Milletvekili aday adayı olarak gösterilecek olan Erkan Dönmez, İnegöl Belediyesi meclis toplantısında veda konuşması yaparak seçimlerde aday adayı olacağı sinyalini verdi.

SON MECLİSİM
Mart ayı Meclis toplantısının dilek ve temmeni bölümünde söz alan Erkan Dönmez, “Cumhurbaşkanımız bir açıklama yaptı seçimle ilgili. Buna istinaden belki bu benim son meclisim olacak. Eğer partim uygun görürse Milletvekili aday adaylığım söz konusu. Dolayısıyla belki son meclisimi gerçekleştiriyor olabilirim. Burada acısıyla, tatlısıyla güzel dört yıl geçirdik. Zaman zaman muhalefet ettik, zaman zaman birlikte kararlar verdik. Benden yana eğer bir sürçi lisan ettiysek affola. Benden yana hakkım helal olsun sizler de hakkınızı helal edin.”dedi.

SİZDEN OY BEKLİYORUM
Dönmez konuşmasının sonunda gülümseten ifadeler kullanarak, “Bunun dışında ironi olarakta olsa sizden oy bekliyorum. Hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum. Teşekkür ediyorum.”dedi.

resim yükle kemeravm.gif

SON HABERLER