-2° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR

Erok deplasman sponsoru Mobilyamevime.com oldu !

İnegölspor pazar günü karşılaşacağı Esenler Erokspor deplasmanının sponsoru, Mobilyamevime.com firma sahibi Alican Yavaş oldu.
GENEL - Giriş : 02.12.2022 21:02 - Güncellenme : 02.12.2022 21:02 A A

İnegölspor Kulüp Başkanı Kani Ademoğlu, Mobilyamevime.com firma sahibi Alican Yavaş’a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Kani Ademoğlu; “Pazar günü oynayacağımız Esenler Erokspor maçı için, şehrin takımı ve İnegöl’ün markası İnegölspor’a sponsor olan Mobilyamevime.com firma sahibi Alican Yavaş’a camiamız adına teşekkür ederim” dedi.

Alican Yavaş ise, “Şehrimizin takımı İnegölspor’a firma olarak deplasman sponsoru olup katkı sağlamak istedik. Takımımızın 3 puan alarak deplasmandan dönmesini ümit ediyoruz. İnegölspor’umuz için emek sarf eden Kani başkanımız ve yönetim kuruluna da çok teşekkür ederim. Takımımıza deplasmanda başarılar dilerim” ifadelerini kullandı.

kemeravm.gif resim yükle

Bu haber 580 kez okundu.
GENEL - 9:02 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Altını olanlar dikkat !
  FED faiz kararı sonrası gram altın fiyatı rekor kırmıştı. Finans Analisti İslam Memiş ‘fırsata çevirmek’ değerlendirmesinde bulunurken bugün şubat ayı için gerginlik uyarısı yaptı.
 • 02
  İnegöl’de bugün kar yağışı var mı?
  Meteoroloji, 3 Şubat hava durumu raporunu yayımladı. Peki bugün İnegöl’de hava nasıl olacak?
 • 03
  EYT düzenlemesi Komisyon’da kabul edildi
  Emeklilikte Yaşa Takılanlar’a ilişkin düzenlemeleri içeren kanun teklifi, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.
 • 04
  Endonezya, Bursa’da tanıtılacak
  Endonezya Ankara Büyükelçiliği ve Bursa Kent Konseyi’nin destekleriyle düzenlenen Endonezya’dan bir kültür şenliği olan ‘Eve Yolculuk’ programı, 06 Şubat Pazartesi günü saat 19.00’da Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda yapılacak.
 • 05
  Büyükşehir’in ‘yeşil’ uygulamalarına 3 ödül
  Türkiye’de kayıp kaçakla mücadelede Türkiye’de ilk sırada yer alarak ‘verimlilik ödülü’ kazanan Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin ‘yeşil’ uygulamalarına da 3 ödül birden geldi. Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi’nin organize ettiği ‘Plant Ödülleri 2022’ ödül töreninde Bursa Büyükşehir Belediyesi, Park ve Rekreasyon Alanları Uygulamaları’, ‘Yeşil Şehir’ ve ‘Plant Özel’ olmak üzere 3 ayrı kategoride ödül aldı.