seks izle sex hikayeleri seks hikayeleri porno

10° Kapalı
 • EURO
 • DOLAR
LK98KM.gif

Fahiş Fiyat Ve Etiket Oyununa Taviz Yok

İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, dövizdeki yükseliş sürecinde yapılan fahiş fiyat denetimlerini kurdaki düşüşle birlikte arttırarak sürdürüyor. Bu kapsamda market ve pazarlarda fahiş fiyat ve tarifesiz-etiketsiz ürün satışı ile raf ve kasa fiyatı arasındaki farklılıklar, aldatıcı etiket ve fiyat düşüşü olmayan ürünlerle ilgili sıkı denetimler sürüyor.
EKONOMİ - Aralık 25, 2021 2:10 pm A A

İnegöl Belediyesi, ilçe genelinde fahiş fiyat ve tarifesiz-etiketsiz ürün satışına karşı denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler 7/24 sahada market ve pazarlara yönelik sıkı denetimler gerçekleştirirken, İnegöl Belediyesi bu denetimlerle vatandaşların mağduriyetinin önüne geçilmesini hedefliyor.

FİYAT OYUNUNA TAVİZ YOK

Zabıta ekipleri, işletmelerin ürünlerini fahiş fiyattan satarak vatandaş üzerinden haksız kazanç elde etmemesi adına yoğun mesai harcıyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde 30 işletmeye cezai işlem uygulanmış ve Ticaret İl Müdürlüğüne sevk edilmişti. Özellikle döviz kurlarındaki düşüşle beraber denetimlerini daha da sıklaştıran Zabıta ekipleri, 11 işletmeye raf ve kasa fiyatı arasındaki farktan, 7 işletmeye de etiketsiz ve aldatıcı etiketten idari yaptırım uyguladı. Ayrıca fiyatlarında düşme olmadığı tespit edilen temel gıda ağırlıklı 16 kalem ürün için ilgili işletmelerden savunma istenirken, evraklarının da değerlendirilmek üzere Ticaret İl Müdürlüğüne sevk edileceği ifade edildi.


Bu haber 620 kez okundu.
EKONOMİ - 2:10 pm A A
BENZER HABERLER

HABER LİSTESİ

 • 01
  Memleket Partisi istifa depremi yaşıyor !
  Memleket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Çelebi, partisindeki görevlerinden istifa ettiğini duyurmuştu.
 • 02
  Acı haber geldi !
  Yaklaşık 1 hafta önce annesine not bırakarak ortadan kaybolan Hayriye Ulusoy’un cansız bedeni Kapulukaya baraj göletinde bulundu.
 • 03
  Akaryakıtı en ucuz kullanan 3.ülkeyiz !
  Enerji Bakanı Fatih Dönmez: “Benzini en ucuz kullanan ülkeyiz. Avrupa’da ortalama 26 lira. Türkiye’nin iki katına yakın.”
 • 04
  Göçük altında feci ölüm !
  Bursa’da maden çalışmaları esnasında meydana gelen göçük sonucu genç mühendis hayatını kaybetti.
 • 05
  Bursa için gönüller bir oldu
  Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen ‘Mahalle Gönüllülüğü’ projesine katılarak birçok kamu hizmetinde gönüllü olarak görev alan vatandaşlar, projenin birinci yılını Fettah Can konseri ile kutladı.