İnegöl'ün Anlık Haber Kaynağı. İnegöl'ün Sesi. En Son Haberler, Canlı Yayınlar, Fotoğraf ve Video Galerileri İle İnegöl'ün Gündemi Burada...

23 Şubat 21:06 Korkunç cinayet; 3 ölü !

resim yükle resim yükle

Flaş iddia! Sedat Kızılcıklı aday mı oluyor?

Giriş : 21.01.2024 13:20 - Güncellenme : 21.01.2024 13:21

Bursa kulisleri birkaç gündür hareketli anlar yaşıyor. AK Parti önceki dönemler Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan ile görüşmelerini sürdürdüğü bilgileri bomba etkisi yarattı. Bursa’nın sevilen simasının Yeniden Refah Partisi Bursa Büyükşehir Belediyesi Adayı olacağı kesin gözüyle bakılıyor.

KÜSKÜN VE AKTİF GÖREVİ OLMAYAN ESKİ ARKADAŞLARI İLE YOL YÜRÜYECEK

Edinilen bilgilere göre AK Parti önceki dönemlerdeki Bursa İl Başkanı Sedat Yalçın, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan ile görüşmelerinde son noktayı koyduğu ve Pazartesi akşamı kamuoyuna adaylığını ilan edeceği konuşuluyor. Sedat Yalçın özellikle kendi döneminde ve AK Parti’de görev almış ancak süreç içerisinde küskün ya da aktif görevi olmayan önemli isimlerle çalışacağı bilgisine ulaşıldı.

SEDAT KIZILCIKLI İDDİASI 

Öte yandan AK Parti eski Milletvekili Sedat Kızılcıklı, görevinin sona ermesi sonrası uzun bir süre inzivaya çekilmişti. Geçtiğimiz yıl Deva Partisi’ne katılan Kızılcıklı, buradaki görevinden de istifa etmişti. Deva Partisi’nden de istifa eden Kızılcıklı’nın Sedat Yalçın’ın Bursa Büyükşehir Belediyesi adayı olması halinde İnegöl’den de kendisine görev verileceği gündemde yer alıyor.

MEVCUT ADAY MEHMET KAYGUSUZ

Olası durumda Sedat Kızılcıklı’ya götürülecek teklif ile Yeniden Refah Partisi İnegöl Belediye Başkan Adayı Mehmet Kaygusuz tarafından nasıl karşılanacağı merak konusu oldu.

kemeravm.gif resim yükle resim yükle resim yükle resim yükle

SON HABERLER